Війна РФ проти України

Ранкове зведення Генштабу: ворог завдав 59 авіаударів та 36 атак MLRS по позиціях українських військ

Слава Україні! Розпочався 570-й день російської повномаштабної військової агресії проти України.

Російські окупанти продовжують порушувати Міжнародне гуманітарне право, цілять та обстрілюють позиції українських військ та цивільну інфраструктуру, тероризуючи мирне населення. На жаль, ці акти тероризму, вчинені ворогом, отримали поранення мирних жителів, зруйновані житлові будинки
Сили оборони України продовжують обороняти на сході та півдні України, вести наступ на осі Мелітополя та наступальні операції на осі Бахмут. Знищуючи ворога, звільняють тимчасово окуповані території та закріплюють нові позиції.
Протягом доби 15 вересня було проведено 24х бойові залучення. Ворог завдав 59х авіаударів та 36х атак MLRS по позиціях українських військ та цивільних цілях по Україні. Окупанти атакували Україну 17-х дронами-камікадзе Shahed-136/131, всі які перехопила українська ППО.
Авіаудари зазнали наступних населених пунктів: Леонівка, Грем’яч (Чернігівська область), Стрілеча, Котлярівка (Харківська область), Новоселівське, Новоєгорівка, Макіївка, Невське, Білогорівка (Луганська область), Спірне, Веселе, Богданівка, Нью-Йорк, Красногорівка, Урожаїне, Старомаєрське (Донецька область), Мала Токмачка, Роботине (Запорізька область).
Під артилерійський обстріл потрапили понад 100-х населених пунктів Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.
Північська оперативно-стратегічна група, Волинська та Полісська осей: без суттєвих змін.
Сокири Сіверщини та Слобожанщини: противник продовжує підтримувати групу військ, що охороняє державний кордон. Війська противника проводять активні підривні заходи у прикордонних районах з метою запобігання розгортання українських військ на окирах, які Противник збільшує щільність мінних полів вздовж державного кордону в Бєлгородській області (росія).
Оперативно-стратегічне угруповання Хортиця, вісь Бахмут: противник зробив невдалі спроби прорвати оборону Збройних Сил України в околицях Яхідного та Богданівки (Донецька область). У свою чергу, наступальні (штурмові) операції Сил оборони поблизу Кліщіївки (Донецька область) пройшли успішно.
Оперативно-стратегічне угруповання “Таврія”, сокири Мар’їнки: противник провів невдалі наступ у околицях Мар’їнки (Донецька область). Тут ворог протягом доби 15 вересня зробив 13 разів невдалих спроб вивести українські підрозділи з позицій. Крім того, всі атаки противника в околицях Урожаїне (Донецька область) призвели до значних втрат як живої сили, так і техніки для окупантів. Водночас на Авдіївці, Мар’їнці та Шахтарському сокирах українські сили підтримують ініціативу, тиснують на ворога, проводять штурмові операції та відвоюють українську землю.
Вісь Мелітополя: Сили оборони України продовжують наступальну операцію, завдаючи окупаційним військам значних втрат у живій силі та техніці, змушуючи ворога відступити з позицій. В результаті десантно-штурмових операцій Сили оборони мають частковий успіх у околицях Вербове та Новопрокопівки (Запорізька область), виштовхуючи ворога з позицій та закріплюючи нові позиції.
Одеса оперативно-стратегічне угруповання, ось Херсон: наші захисники продовжують вести контрбатарейний вогонь, знищувати склади постачання та успішно наносять удар по лініях
Протягом доби 15 вересня Повітряні сили України завдали 3х авіаудари по зосередженню військ, озброєння та військової техніки противника.
Війська ракетних, артилерійських та безпілотників зенітних систем України вразили 3x концентрації живої сили, озброєння та військової техніки противника

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України