Війна РФ проти України

Ранкове зведення Генштабу: протягом доби відбулось 46 бойових залучень

Слава Україні! 635 день російської повномаштабної військової агресії проти України розпочався.

Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовуючи тактику терору, завдаючи ракетних та авіаційних ударів, стріляючи ракетними системами не тільки по військовим, але й по численних цивільних ці
Протягом доби 19 листопада російські окупанти завдали 1х авіаудару по Україні, використовуючи ударні БПЛА Shahed-136/131. Українські сили та засоби протиповітряної оборони знищили 15х з 20х ударних БПЛА.
Протягом доби 19 листопада відбулось 46х бойових залучень. Ворог завдав 1х ракетних та 17х авіаційних ударів, 94х ударів МЛРС по позиціях українських військ та різних населених пунктах. На жаль, російські терористичні атаки вбивають та поранені мирних жителів. Зруйновано або пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.
Авіаудари вдарили по Петропавлівці (Харківська область), Серебрянському лісництву (Луганська область), Ямполівці (Донецька область).
Під артилерійський обстріл потрапили понад 100х населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.
Оперативно-стратегічне угруповання “Півнич”, сокири Волинь та Полісся: без суттє
Сокири Сіверщини та Слобожанщини: противник зберігає військову присутність у районах Росії, що межує з Україною. Ворожі війська ведуть активні підривні дії, щоб запобігти розгортанню українських військ під загрозою сокир. Противник збільшує щільність мінних полів уздовж державного кордону в Бєлгородській області (росія).
Оперативно-стратегічне угруповання «Хортиця», вісь Куп’янська: противник провів штурмові дії у околицях Синьківки, на схід від Петропавлівки та Іванівки (Харківська область), де Сили оборони України відбили 7 разів.
Вісь Лимана: противник не проводив жодних наступальних (штурмових) операцій.
Вісь Бахмут: ворог провів штурмові дії у околицях Кліщіївки та Андріївки (Донецька область). Українські захисники відбили 11х атак у тій області. Сили оборони України продовжують штурмові дії на південь від Бахмута (Донецька область), завдають ворогу втрат у живій силі та техніці та закріплюють свої нові позиції.
Оперативно-стратегічне угруповання Таврія, вісь Авдіївка: окупанти продовжують намагатися оточити Авдіївку. Українські воїни відстоюють свою позицію, завдаючи ворогу великих втрат. Наступальні дії противника були безуспішними на схід від Новокалинове, Новобахмутівки, Сєверне та Авдіївки (Донецька область), де Сили оборони України відбили 12 разів.
Вісь Мар’їнки: ворог провів безуспішні штурмові дії в околицях Красногорівка, Мар’їнки та Побєди (Донецька область). Українські воїни відбили 16х атак у цій області.
Шахтарське вісь: окупанти провели штурмові дії біля Старомайорського (Донецька область) без успіху.
Запорізька вісь: противник не провів жодних наступальних (штурмових) операцій.
Водночас Сили оборони України продовжують наступальну операцію на осі Мелітополя, завдаючи окупаційним військам втрат у живій силі та техніці, виснажуючи ворога по всій лінії фронту.
Оперативно-стратегічне угруповання Одеса, вісь Херсон: Сили оборони України утримують позиції на лівому березі Дніпро, продовжують вести контрбатарейний вогонь, завдаючи ударів в тилу ворога.
Протягом доби 19 листопада ВПС України завдала 2х авіаударів по зосередженню військ противника.
Українські ракетні війська уразили 2х зосередження військ, зброї та військової техніки, а також 3х склади боєприпасів російських загарбників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України