Для того, що б картина могла привернути увагу глядача, щоб вона прикрасила інтер’єр і гармонійно вписалася в нього, її необхідно помістити в раму. Hаряду з традиційними матеріалами, здавна використовується для оформлення творів мистецтва (дерев’яні багети), сьогодні Вам можуть запропонувати різноманітні варіанти багетів, що з’явилися порівняно недавно (багет з пластику або алюмінію). На якому матеріалі зупинити свій вибір ви і дізнаєтеся з цієї статті.
Вибираємо багет: характеристики та властивості дерев’яного багета
Слід зазначити, що дерев’яний багет не відволікає увагу від вмісту, який він обрамляє, але, при найближчому розгляді, може виявитися самостійним твором мистецтва.
Масивний дерев’яний багет з позолотою ненав’язливо говорить відвідувачам про солідність і надійності. Тому його рекомендується використовувати при оформленні офісів, залів нарад та інших приміщень, де ведуться переговори.
У хорошій багетній майстерні завжди можна знайти багет дерев’яний необхідної товщини з підходящим варіантом декоративної обробки. Виготовляють його з деревини різних порід. Найпростіший і доступний багет може бути зроблений з сосни або берези. Виробники багета дерев’яного піддають деревину сосни спеціальній обробці, яка робить її більш щільною і однорідною. Багет, виготовлений з обробленої деревини, не розтріскується і не змінює свою форму.
Для виробництва якісних і недорогих багетів використовуються бук, ясен, клен, дуб та інші види дерев середньої смуги. З цінної деревини тропічних порід (айюс, індонезійська рамін) можна створити дорогий і ексклюзивний дерев’яний багет.
Багет дерев’яний покривають натуральними і синтетичними лаками, які виконують декоративну і захисну функції. Додати лиск і домогтися сполучуваності з іншими елементами декору інтер’єру дозволяють позолота, патина і ліпнина.