Авторські статтіТехно

Чому на зображеннях iPhone завжди 9:42, або 9:41

Ви не звертали увагу, що ось уже кілька років у всіх рекламних роликах і на скріншотах iPhone повторюються одні й ті ж цифри: час на екрані смартфона завжди 9:42? Після появи iPad цифри стали повторюватися і у нього: на всіх рекламних роликах і на скріншотах планшета годинники показують 9:41.


Що означають ці цифри? Чи несуть вони якийсь сенс чи це випадковий вибір дизайнерів Apple? Популярний блогер Валерій Петров пропонує розібратися в цьому питанні.

Цим питанням задався головний розробник компанії Secret Lab Джон Маннінг.
Джон намагався розгадати цю загадку, прораховуючи математичні формули і порівнюючи дати, але безуспішно. В кінець кінців він вирішив, що цьому феномену немає розумного пояснення. Коли в січні Apple представила iPad, і на екрані знову опинилися таємничі цифри, він зрозумів, що вони не випадкові. Як же йому вдалося знайти рішення загадки чисел Apple?

Все сталося випадково. Джон зайшов у магазин Apple в Palo Alto, де побачив старшого віце-президента iPhone Скотта Форсталла.

У день виходу iPad йому пощастило поставити запитання не кому-небудь, а старшому віце-президенту Apple по iPhone-напрямку Скотту Форсталу. Передамо слово самому Джону:
“Я хотів підійти до нього і привітатися, але потім дещо помітив.

Час на зображеннях iPad’а змінився.

На всіх рекламних знімках iPhone годинники показують 9:42 ранку. Ніхто точно не знає чому, хоча багато хто висловлював свої здогадки.

Але годинник iPad’а показують вже 9:41. Хммм.

Я підійшов до Скотта, який у цей момент спирався на стіл, демонструючи новий пристрій, представився і відразу перейшов до справи.

«Чому змінився час? І якщо вже на те пішло, чому iPhone завжди показує 9:42? »

Скотт озирнувся і засміявся.

«Ти хочеш знати справжню причину, по якій ми вибрали цей час?»

Я кивнув, не приховуючи свого величезного нетерпіння.

«Коли ми готуємо основну доповідь, ми намагаємося зробити так, щоб великий анонс нового продукту припадав приблизно на сорокову хвилину презентації. Ми хочемо, щоб до моменту, коли велике зображення нового пристрою з’явиться на екрані, час на ньому був близьким до того, що показують годинник в залі. Але ми знаємо, що рівно 40 хвилин у нас не вийде. »

«І тому ви накинули пару хвилин?»

«Так! Для iPhone ми взяли 42 хвилини. Ця прикидка виявилася досить точною, тому у випадку з iPad’ом ми вирішили взяти 41 хвилину. Ось і весь секрет магічного часу. »

«Тобто ти кажеш, що ви вибрали відповідне для ваших потреб число, а потім використали його в основній доповіді і всіх промо-матеріалах.»

«Ага! Ось так все просто. »

9 січня 2007 року в 9:00 ранку Стів Джобс вийшов на сцену Macworld Conference & Expo. Приблизно через 35 хвилин свого виступу він сказав: «Цього дня я з нетерпінням чекав два з половиною роки …». А в 9:42 ранку Стів представить iPhone. Тобто, час у рекламних матеріалах Apple – це практично точний час анонса iPhone.

Я можу ще і розкрити таємницю календаря iPhone, щось типу – «Чому календар на коробці і рекламах iPhone завжди показує число 9, вівторок?» Тому що він був представлений 9 січня 2007 року у вівторок, ну і як усім зрозуміло в 9: 42 ранку.

Популярная Механика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh