Новини

Рами для картин бувають різними. Як вибрати?

Для того, що б картина могла привернути увагу глядача, щоб вона прикрасила інтер’єр і гармонійно вписалася в нього, її необхідно помістити в раму. Hаряду з традиційними матеріалами, здавна використовується для оформлення творів мистецтва (дерев’яні багети), сьогодні Вам можуть запропонувати різноманітні варіанти багетів, що з’явилися порівняно недавно (багет з пластику або алюмінію). На якому матеріалі зупинити свій вибір ви і дізнаєтеся з цієї статті.

Вибираємо багет: характеристики та властивості дерев’яного багета

12118974_515853248583937_5410813958019687003_nБагет дерев’яний – найбільш традиційний матеріал для оформлення творів живопису. Увігнутий профіль дерев’яного багета підкреслює глибину картини і занурює в неї глядача. Часто дерев’яний багет для картин використовується для декорування вишивок і обрамлення дзеркал. Великий вибір багетів ви можете знайти на сайті http://bagetmaster.com.ua/. Компанія працює з 2000 року. Спеціалісти допоможуть вам підібрати багет для картини, або виготовити багет на замовлення.

Слід зазначити, що дерев’яний багет не відволікає увагу від вмісту, який він обрамляє, але, при найближчому розгляді, може виявитися самостійним твором мистецтва.

Масивний дерев’яний багет з позолотою ненав’язливо говорить відвідувачам про солідність і надійності. Тому його рекомендується використовувати при оформленні офісів, залів нарад та інших приміщень, де ведуться переговори.

У хорошій багетній майстерні завжди можна знайти багет дерев’яний необхідної товщини з підходящим варіантом декоративної обробки. Виготовляють його з деревини різних порід. Найпростіший і доступний багет може бути зроблений з сосни або берези. Виробники багета дерев’яного піддають деревину сосни спеціальній обробці, яка робить її більш щільною і однорідною. Багет, виготовлений з обробленої деревини, не розтріскується і не змінює свою форму.

Для виробництва якісних і недорогих багетів використовуються бук, ясен, клен, дуб та інші види дерев середньої смуги. З цінної деревини тропічних порід (айюс, індонезійська рамін) можна створити дорогий і ексклюзивний дерев’яний багет.

Багет дерев’яний покривають натуральними і синтетичними лаками, які виконують декоративну і захисну функції. Додати лиск і домогтися сполучуваності з іншими елементами декору інтер’єру дозволяють позолота, патина і ліпнина.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України