Авторські статті

Ракетний есмінець ВМС США “ROSS” входить в Чорне море

080225-N-7945K-269
ATLANTIC OCEAN (Feb. 25, 2008) The guided-missile destroyer USS Ross (DDG 71) crosses the Atlantic Ocean during a scheduled deployment as part of the Nassau Expeditionary Strike Group supporting maritime security operations and theater security cooperation efforts in the U.S. 5th and 6th Fleet areas of responsibility. U.S. Navy photo by Mass Communication Specialist 2nd Class Andrew King (Released)

Черговий бойової ракетний есмінець Військово-морських сил США «Ross» (DDG 71), приписаний до Шостого флоту ВМС, увійде в акваторію Чорного моря вже в цю суботу, 23 травня. Метою присутності есмінця в Чорному морі є виконання завдань по «підтриманні миру і стабільності в регіоні».

Зазначу, що наявність есмінця «Ross» в Чорному морі події аж ніяк не надзвичайна, оскільки США вже не вперше відправляють свої бойові кораблі в акваторію Чорного моря з характеристикою – для підтвердження прихильності Сполучених Штатів зміцненню партнерських зв’язків та спільних оперативних можливостей НАТО серед партнерів у регіоні Чорного моря. По суті ж, здійснюються заходи для надання психологічної та моральної підтримки союзників по НАТО і партнерів в Європі «на тлі триваючої інтервенції Росії в Україну».

І головна обставина – в подібних умовах Кремль досі не зважився використовувати наявний потенціал флоту на окупованому півострові з метою його використання проти України. Справа в тому, що в Білокам’яній досі невпевнені, що за собою може спричинити застосування ЗС РФ всіх родів військ у війні в Україні … не виключено, що і безпосереднє втручання США і НАТО.

Саме з цієї причини, постійне перебування в Чорному морі американських кораблів, заходи в порт Одеси фрегатів НАТО і періодично проводяться в регіоні навчання, тримають Путіна і його свиту в холодному тілі, не даючи можливості почати повномасштабне кровопролиття, підсумовує блогер Злий Одессит.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України