ЄС|NATO

Радник міністра МВС: Важко, але крок за кроком на Донбасі встановлюється Закон і Порядок

В зоні АТО. На передовій ГУБОЗ МВС України! За наказом міністра МВС України Арсена Авакова у звільнених від терористів містах та на лінії фронта активно працюють спецпідрозділи по боротьбі з організованою злочинністю. Наразі, тут постійно перебуває перший заступник керівника ГУБОЗу Євген Мілінко, що координує оперативну діяльність в зоні АТО. Часто знаходяться на фронті і начальники ГУБОЗу Олексій Руденко, разом з керівником ДКР МВС України Василем Паскалом. Роботи дуже багато, адже вони виконують найскладніші оперативні завдання, що пов’язані з виявленням, з’ясуванням обставин злочинів, затриманням та знищенням бандитів.

 

Найголовнішим є недопущення на територію звільнених міст озброєних російських диверсійно-терористичних груп, упередження терористичних актів, знешкодження складів зі зброєю і вибухівкою, виявлення агентури терористів у звільнених містах та ін. Окремо хочеться відзначити спецпідрозділ ГУБОЗу “Сокіл”, що сьогодні знаходиться на найскладніших ділянках і ризикуючи життям, виконує найнебезпечніші оперативні задачі в рамках проведення АТО. Це сильні і мужні люди, дехто з них перебуває тут протягом кількох місяців без ротації, але жоден не жаліється. Справжні патріоти! Вчора, на виконання доручень міністра МВС, разом з Євгеном Малінко працювали під Горлівкою, а також у Дзержинську, що знаходиться фактично на лінії фронту. Тут не вщухають обстріли, час від часу активізуються диверсанти. Втім, після отримання оперативної інформації “Сокіл” діє на упередження і знешкоджує російських терористів, а в разі застосування ними зброї – бандитів знищують!

 

На місці провели оперативну нараду зі структуриними підрозділами МВС в міському відділку, що очолює Герман Приступа, заступник Андрія Крищенка по горлівській міліціі. Є вагомі результати результати спільної роботи. Треба зазначити, що наразі, всі управління та відділи міліціі в зоні АТО підсилені спецпідрозділами КР, ГУБОЗ та ГСУ МВС України. Працююють дуже ефективно. Ідентифіковано вже більше тисячі учасників сепаратиського заколоту та їх посібників. Упереджено дуже багато злочинів, зокрема й терактів, знешкоджено і затримано значну кількість російських бойовиків. Працівники МВС в зоні АТО діють чітко і злагоджено. Звичайно, залишаються проблеми, в тому числі і з місцевими судами, що відпускають підозрюваних у скоєнні антидержавних злочинів під заставу та ін. Ось з цим потрібно, щось робити…
Далі. Невпинно йде боротьба й зі зрадниками в рядах органів МВС. Вони виявляються, звільняються, притягаються до кримінальної відповідальності, затримуються або оголошуються в розшук. Одним словом, важко, але крок за кроком на Донбасі встановлюється Закон і Порядок. Правоохоронці на лінії фронту діють жорстко і безкомпромісно! Це чітка і послідовна позиція міністра МВС Арсена Авакова. Жодних сумніві у перемозі! Слава Україні!

 

Зорян ШКІРЯК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.