Радник міністра МВС: Важко, але крок за кроком на Донбасі встановлюється Закон і Порядок

В зоні АТО. На передовій ГУБОЗ МВС України! За наказом міністра МВС України Арсена Авакова у звільнених від терористів містах та на лінії фронта активно працюють спецпідрозділи по боротьбі з організованою злочинністю. Наразі, тут постійно перебуває перший заступник керівника ГУБОЗу Євген Мілінко, що координує оперативну діяльність в зоні АТО. Часто знаходяться на фронті і начальники ГУБОЗу Олексій Руденко, разом з керівником ДКР МВС України Василем Паскалом. Роботи дуже багато, адже вони виконують найскладніші оперативні завдання, що пов’язані з виявленням, з’ясуванням обставин злочинів, затриманням та знищенням бандитів.

 

Найголовнішим є недопущення на територію звільнених міст озброєних російських диверсійно-терористичних груп, упередження терористичних актів, знешкодження складів зі зброєю і вибухівкою, виявлення агентури терористів у звільнених містах та ін. Окремо хочеться відзначити спецпідрозділ ГУБОЗу “Сокіл”, що сьогодні знаходиться на найскладніших ділянках і ризикуючи життям, виконує найнебезпечніші оперативні задачі в рамках проведення АТО. Це сильні і мужні люди, дехто з них перебуває тут протягом кількох місяців без ротації, але жоден не жаліється. Справжні патріоти! Вчора, на виконання доручень міністра МВС, разом з Євгеном Малінко працювали під Горлівкою, а також у Дзержинську, що знаходиться фактично на лінії фронту. Тут не вщухають обстріли, час від часу активізуються диверсанти. Втім, після отримання оперативної інформації “Сокіл” діє на упередження і знешкоджує російських терористів, а в разі застосування ними зброї – бандитів знищують!

 

На місці провели оперативну нараду зі структуриними підрозділами МВС в міському відділку, що очолює Герман Приступа, заступник Андрія Крищенка по горлівській міліціі. Є вагомі результати результати спільної роботи. Треба зазначити, що наразі, всі управління та відділи міліціі в зоні АТО підсилені спецпідрозділами КР, ГУБОЗ та ГСУ МВС України. Працююють дуже ефективно. Ідентифіковано вже більше тисячі учасників сепаратиського заколоту та їх посібників. Упереджено дуже багато злочинів, зокрема й терактів, знешкоджено і затримано значну кількість російських бойовиків. Працівники МВС в зоні АТО діють чітко і злагоджено. Звичайно, залишаються проблеми, в тому числі і з місцевими судами, що відпускають підозрюваних у скоєнні антидержавних злочинів під заставу та ін. Ось з цим потрібно, щось робити…
Далі. Невпинно йде боротьба й зі зрадниками в рядах органів МВС. Вони виявляються, звільняються, притягаються до кримінальної відповідальності, затримуються або оголошуються в розшук. Одним словом, важко, але крок за кроком на Донбасі встановлюється Закон і Порядок. Правоохоронці на лінії фронту діють жорстко і безкомпромісно! Це чітка і послідовна позиція міністра МВС Арсена Авакова. Жодних сумніві у перемозі! Слава Україні!

 

Зорян ШКІРЯК

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh