Рада дозволила приватизацію Укрзалізниці та Укрпошти

Верховна Рада прийняла законопроект про скасування переліку заборонених до приватизації об’єктів. З переліку об’єктів виключили «Укрпошту» та «Укрзалізницю».

Передає прес-служба Мінекономіки.

Головна мета ухваленого законопроєкту — активізувати інвестиційну діяльність, забезпечити рівні права для всіх суб’єктів господарювання, громадян і держави щодо права розпоряджатися об’єктами державної власності, а також зняти штучні заборони для приватизації державного майна, — передає прес-служба Мінекономіки.

У свою чергу міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов зазначив, що перелік з більше ніж 1000 об’єктів права державної власності, які не підлягали приватизації за законом 1999 року потребує перегляду.

«Це не означає, що їх продадуть з молотка, але це переконливий сигнал, що державний бюджет зможе поповнитись грошима, а інвестори матимуть змогу модернізувати підприємства. Стратегічні об’єкти залишаться з часткою держави не менше 50%+1 акція, але зможуть активно працювати над пошуком стратегічних інвесторів», — прокоментував рішення міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh