Економіка

Рада дозволила приватизацію Укрзалізниці та Укрпошти

Верховна Рада прийняла законопроект про скасування переліку заборонених до приватизації об’єктів. З переліку об’єктів виключили «Укрпошту» та «Укрзалізницю».

Передає прес-служба Мінекономіки.

Головна мета ухваленого законопроєкту — активізувати інвестиційну діяльність, забезпечити рівні права для всіх суб’єктів господарювання, громадян і держави щодо права розпоряджатися об’єктами державної власності, а також зняти штучні заборони для приватизації державного майна, — передає прес-служба Мінекономіки.

У свою чергу міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов зазначив, що перелік з більше ніж 1000 об’єктів права державної власності, які не підлягали приватизації за законом 1999 року потребує перегляду.

«Це не означає, що їх продадуть з молотка, але це переконливий сигнал, що державний бюджет зможе поповнитись грошима, а інвестори матимуть змогу модернізувати підприємства. Стратегічні об’єкти залишаться з часткою держави не менше 50%+1 акція, але зможуть активно працювати над пошуком стратегічних інвесторів», — прокоментував рішення міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.