Рабинович: контраргументація у Навального слабка


Російською Федерацією сколихнула новина про те, що російський опозиційний політик Олексій Навальний бажає провести дебати з терористом Ігорем Стрєлковим-Гіркіним. У цієї ініціативи знайшлись як прихильники, так і супротивники: наприклад, блогер та фінансист Слава Рабинович різко виступивши проти таких дебатів. Кілька додаткових зауважень до Навального Рабинович розмістив на власній сторінці у Фейсбук.

Так, Рабинович нагадує, що пояснення Навального на зразок «Стрєлков має значно суспільну аудиторію, у нього є широкий електорат, а демократія вимагає допускати до дебатів всіх політиків» не витримують ніякої критики. Блогер цікавиться: чи добре себе почував Навальний вчора? Голову потрібно чистою і ясною тримати, адже для маячні в Російській Федерації є інший політик – «діючий президент».

Крім того, блогера розчарувала байдужість до результатів судилища над особами, які буцімто вбили Бориса Нємцова – за його словами, «лідеру призера призера несистемної опозиції», яким себе вважає Навальний, варто більше уваги приділяти таким питанням і розуміти концепції «презумпції невинуватості» та «неправосудності суду», – наголошує Рабінович.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh