Новини

Рабинович: контраргументація у Навального слабка


Російською Федерацією сколихнула новина про те, що російський опозиційний політик Олексій Навальний бажає провести дебати з терористом Ігорем Стрєлковим-Гіркіним. У цієї ініціативи знайшлись як прихильники, так і супротивники: наприклад, блогер та фінансист Слава Рабинович різко виступивши проти таких дебатів. Кілька додаткових зауважень до Навального Рабинович розмістив на власній сторінці у Фейсбук.

Так, Рабинович нагадує, що пояснення Навального на зразок «Стрєлков має значно суспільну аудиторію, у нього є широкий електорат, а демократія вимагає допускати до дебатів всіх політиків» не витримують ніякої критики. Блогер цікавиться: чи добре себе почував Навальний вчора? Голову потрібно чистою і ясною тримати, адже для маячні в Російській Федерації є інший політик – «діючий президент».

Крім того, блогера розчарувала байдужість до результатів судилища над особами, які буцімто вбили Бориса Нємцова – за його словами, «лідеру призера призера несистемної опозиції», яким себе вважає Навальний, варто більше уваги приділяти таким питанням і розуміти концепції «презумпції невинуватості» та «неправосудності суду», – наголошує Рабінович.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.