Путін зазнав в Україні нищівної поразки, – російський блогер

Лідер країни-агресора Російської Федерації Володимир Путін зазнав поразки в Українській державі. Російський блогер Слава Рабинович розповів в своєму блозі, що саме санкції Заходу, опір армії України, а також війна в Сирії стали основними причинами фіаско президента РФ.

Так, інтернет-журналіст заявив: «По-моєму, вже школярі знають, що для того, щоб підтримувати знаходження у влади путінської ОЗУ, Путіну і його угрупованню необхідна війна. Вона потрібна для відчуття зовнішнього ворога, щоб населення змогло об’єднання єднатися навколо вождя, і для всіх інших подібних трюків, які витворяє путінська пропаганда в своїх засобах масової агітації». Згідно словам Рабиновича, президент Росії зазнав в Україні нищівної поразки, коли захопив Крим без сухопутного коридору через Маріуполь, і коли «санкції, міжнародний тиск і опір української армії зупинили Путіна на Сході України». Саме тому, за словами Рабиновича, Кремлю довелося взяти участь у війні в Сирії.

Він додав: «А пахан не може програвати. Тому для відволікання уваги населення від повного знищення в Україні йому довелося замутити іншу війну – в Сирії. Він думав, що буде там господарем становища – як в 2013 році, якщо я не помиляюся, році, коли президент Обама необачно прокреслив якусь «червону лінію» для Асада. Ця лінія була застосуванням хімічної зброї, і Асад її в який раз перетнув. Америка під керівництвом Обами нічого не зробила, і Обама почав втрачати обличчя. І Путін як би врятував особу Обами якоюсь операцією по хімічній зброї, в черговий раз показавши себе володарем світу».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh