Авторські статті

Путін зазнав в Україні нищівної поразки, – російський блогер

Лідер країни-агресора Російської Федерації Володимир Путін зазнав поразки в Українській державі. Російський блогер Слава Рабинович розповів в своєму блозі, що саме санкції Заходу, опір армії України, а також війна в Сирії стали основними причинами фіаско президента РФ.

Так, інтернет-журналіст заявив: «По-моєму, вже школярі знають, що для того, щоб підтримувати знаходження у влади путінської ОЗУ, Путіну і його угрупованню необхідна війна. Вона потрібна для відчуття зовнішнього ворога, щоб населення змогло об’єднання єднатися навколо вождя, і для всіх інших подібних трюків, які витворяє путінська пропаганда в своїх засобах масової агітації». Згідно словам Рабиновича, президент Росії зазнав в Україні нищівної поразки, коли захопив Крим без сухопутного коридору через Маріуполь, і коли «санкції, міжнародний тиск і опір української армії зупинили Путіна на Сході України». Саме тому, за словами Рабиновича, Кремлю довелося взяти участь у війні в Сирії.

Він додав: «А пахан не може програвати. Тому для відволікання уваги населення від повного знищення в Україні йому довелося замутити іншу війну – в Сирії. Він думав, що буде там господарем становища – як в 2013 році, якщо я не помиляюся, році, коли президент Обама необачно прокреслив якусь «червону лінію» для Асада. Ця лінія була застосуванням хімічної зброї, і Асад її в який раз перетнув. Америка під керівництвом Обами нічого не зробила, і Обама почав втрачати обличчя. І Путін як би врятував особу Обами якоюсь операцією по хімічній зброї, в черговий раз показавши себе володарем світу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.