Новини

Путін почав торгуватися: названі ознаки виходу РФ з Донбасу

В даний час має місце торг між Росією і США про умови і терміни виведення російських військ з окупованих територій сходу України.

Таку думку висловив військовий аналітик Олексій Арестович.

“Путін почав торгуватися за правила відходу з Донбасу і про терміни”, – припустив він. “Кремль співуче пояснює американцям, що піти до виборів не можна, тому що це буде рідкісна електоральна катастрофа – мовляв, росіяни кинули своїх. А на весну 2018 року, на літо – можна подумати. Очевидно, вони обговорюють умови цього виходу і активно торгуються”, – додав аналітик.

“Там широкий спектр взаємодії. Допомога по Північній Кореї, допомога по Сирії. Торгівля на газовому ринку Європи”, – припустив Арестович.

“Будуть прийняті ці умови?” – попросив уточнити “Оглядач”. “Яка генеральна мета Штатів? Вони не стануть валити Росію. Їх мета – поставити Росію на цивілізовані рейки, змусити грати хоча б скільки-небудь прийнятою в міжнародному співтоваристві правилами. Росія – це ресурс. Помирившись з Путіним, його можна кидати на тих же терористів в Сирії і вирішувати інші питання. Якусь кістку за це Путіну, звичайно, кинути. Але це точно не будуть територіальні вчинки, тому що всі вже зрозуміли, до чого це призводить”, – відповів аналітик.

“Ми можемо очікувати, що російські війська залишать Україну після березня 2018 року?” – питає “Оглядач”. “Ні, ми не можемо цього очікувати. В цьому питанні ще занадто багато невідомих. Вони торгуються, в напівблеф-напівжартома. Мовляв, давайте поговоримо, а якщо вийде, тоді все буде серйозно”, – пояснив аналітик.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України