Війна РФ проти України

В Росії знищені офіцери з Криму – зрадники України

У російському Дагестані знищені зрадили Україну офіцери кримської “Альфі” Олександр Байбутлов і Денис Ракицький.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив журналіст Юрій Бутусов.

“90% складу кримських підрозділів СБУ перейшла на бік російських окупантів. Але ті їхні колишні товариші по службі, які залишилися вірні української присяги, продовжують цікавитися діяльністю ворога в Криму. 28 серпня відбулося мало чим визначна подія. За даними російських ЗМІ, на околиці Хасавюрта, у далекому російському Дагестані місцеві партизани атакували групу спецназу ФСБ РФ”, – зазначив він.

“Два російських силовика були знищені на місці. Ними виявилися колишні співробітники спецпідрозділів СБУ, оголошені в Україні в розшук за дезертирство підполковник Олександр Байбутлов, 1.11.77 року народження, з Севастополя, і підполковник Денис Ракицький, 6.08.77 року народження, з Севастополя”, – додав журналіст.

Бутусов інформував, що обидва зрадника разом закінчили Севастопольський військово-морський інститут імені Нахімова, а в березні 2014-го проходили службу в Центрі спеціальних операцій СБУ в Севастополі. Ракицький був командиром групи у відділі, а Байбутлов – головним спеціалістом відділу.

“У березні 2014-го Ракицький і Байбутлов відмовилися виконувати накази командування, перейшли на бік ворога. У 2016-му в нагороду за зраду нагороджені медаллю МО РФ “За повернення Криму”. Для перевірки лояльності і відданості окупантам, їх підрозділ, що перейшло до складу ФСБ РФ, почали постійно направляти для участі в каральних операціях в Чечню і Дагестан. І вісь під час чергової каральної експедиції, повстанці Дагестану зуміли атакувати і знищити зрадників України”, – написав він.

“Що ж, це буде приклад для всіх зрадників, що думали, що вони вибирають “русский мир”. Ні, окупація Криму перетворила розширює масштаби “російської війни”. Тепер ті кримчани, які тоді проміняв Батьківщину на подачки від ворога, стали тепер “гарматним м ясом”, “Російський світ” для цих зрадників обернувся “руської смертю”. Так, а звідки стала відома інформація? А вас тут всіх в нашій контррозвідці не забувають ті, хто залишається вірним військової присяги”, – резюмував Бутусов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України