Війна рф проти України

Путін почав готувати росіян до негативного наступу на Харківщині

Розпочатий 10 травня наступ російсько армії в прикордонних районах Харківської області повністю зав’язав у позиційних боях. Окупанти так і не змогли досягти жодної поставленої командуванням мети.

ЗСУ надійно тримають оборону, не дають ворогу просунутися вглиб української території та підійти ближче до Харкова. Крім того, відомі успішні контратаки, наприклад у Вовчанську, коли противник змушений був тікати.

Контрнаступальні дії української армії на півночі Харківщини визнав і російський диктатор Володимир Путін, який, схоже, вже почав готувати російське суспільство до провалу російського наступу на цьому напрямку.

Перебуваючи з візитом у В’єтнамі, Путін заявив, що Україна нібито має намір вибити російську армію з Харківщини “за будь-яку ціну”.

Як стверджує глава Кремля, таке завдання перед Києвом нібито ставлять США і європейці перед самітом НАТО у Вашингтоні та президентськими виборами в Америці.

“А я вас запевняю, що так і є, я знаю, про що говорю… Подивимося, що відбуватиметься”, – заявив він у коментарі російським ЗМІ.

Насправді ж висловлювання Путіна виглядають як спроба виправдатися за провальну операцію армії РФ на Харківщині та підготовка інформаційного поля до того, що російські війська зрештою будуть вибиті з Харківської області.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України