Путін рятує Україну?

Владімір Путін заслуговує на подяку – він звільнив Україну від 2 мільйонів ворогів.

Окрім того, завдяки Путінові чимало українців нарешті побачили справжнє обличчя російської демократії і визначилися у своїх вподобаннях. Нарешті інертна маса починає ставати нацією.

Так, Україна втратила потенційні родовища вуглеводнів на шельфі Чорного моря. Так, у нас може взагалі не бути виходу до моря. І курсанти Військово-морської академії, які вчитимуться у країнах НАТО, можуть отримати непотрібний військовий фах. Зате ці хлопці точно знатимуть, якої країни вони хочуть.

І якщо “регіонали”, котрі вже оговталися після Майдану і тепер вимагають російської мови державною, погрожують, що відірвуть від України Південь і Схід – червоний прапор їм у руки. Вони услід за своїм босом Путіном звільнять Україну від ще кількох мільйонів ворогів. І в Україні залишаться ті, що справді хочуть жити в Україні, а не ті, що якось випадково, через “трагедію вселенського масштабу”, опинилися відірваними від великої батьківщини.

Силою не будеш милою, – свідчить народна мудрість. Не варто тримати біля себе силоміць того, хто любить когось іншого. Щастя в такій родині не буде. Нехай він/вона краще йде туди, де буде щасливий/щаслива.

Володимир КРИНИЦЬКИЙ

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh