Путін без іспитів дозволив кримським випускникам вступати в будь-який російський вуз

Думки на ніч. Кажуть, ВВП вже заявив про те , що всі кримські школярі – випускники автоматом, тобто без іспитів, зможуть в 2014-му надходити в будь-який російський вуз. А в Севастополі, до речі, філія МДУ, так що все більш менш зрозуміло. це сильний хід. Що йому може протиставити Україна?

Мені здається, треба поборотися за молоде покоління , адже багато з них, не дивлячись на вибір їх батьків та батьків їхніх батьків, не хочуть до Митного союзу і вже тим більше, залишившись громадянами України, за комуністів голосувати не будуть. Що вже говорити про дітей українців і кримських татар. Та й про дітей кримських військових, так несподівано подарували нам гордість за свою армію.

Це хай і не багато тисяч, але все ж електорально якісного покоління. невже політикам на них наплювати? ну, як мінімум, безкоштовні українські вузи, правда?

Yana Moyseyenkova, uainfo.

Comments

0 comments

4 коментарі

  1. Василь

    цікаво, чи задумаються кримчани, як після цієї і ще таких подібних привілегій до них почнуть ставитися самі росіяни? Та й путін хоч усвідомлює, що це може спровокувати розкол країни, тим більше з такою кількістю вже “приєднаних” територій?

  2. и что потом делать с дипломом будут? лучше где нибудь в Польше или в Словакии.Если Россия и дальше будет продолжать в таком духе я сомневаюсь что дипломы где то будут котироваться.

  3. Василь

    ыыы … семимильні кроки до дискредитації освіти на кацапщині, вступ до “вузів” за національними ознаками, а не інтелектуальними. Крайній прояв російського фашизму.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh