Авторські статті

Путін без іспитів дозволив кримським випускникам вступати в будь-який російський вуз

Думки на ніч. Кажуть, ВВП вже заявив про те , що всі кримські школярі – випускники автоматом, тобто без іспитів, зможуть в 2014-му надходити в будь-який російський вуз. А в Севастополі, до речі, філія МДУ, так що все більш менш зрозуміло. це сильний хід. Що йому може протиставити Україна?

Мені здається, треба поборотися за молоде покоління , адже багато з них, не дивлячись на вибір їх батьків та батьків їхніх батьків, не хочуть до Митного союзу і вже тим більше, залишившись громадянами України, за комуністів голосувати не будуть. Що вже говорити про дітей українців і кримських татар. Та й про дітей кримських військових, так несподівано подарували нам гордість за свою армію.

Це хай і не багато тисяч, але все ж електорально якісного покоління. невже політикам на них наплювати? ну, як мінімум, безкоштовні українські вузи, правда?

Yana Moyseyenkova, uainfo.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. цікаво, чи задумаються кримчани, як після цієї і ще таких подібних привілегій до них почнуть ставитися самі росіяни? Та й путін хоч усвідомлює, що це може спровокувати розкол країни, тим більше з такою кількістю вже “приєднаних” територій?

  2. и что потом делать с дипломом будут? лучше где нибудь в Польше или в Словакии.Если Россия и дальше будет продолжать в таком духе я сомневаюсь что дипломы где то будут котироваться.

  3. ыыы … семимильні кроки до дискредитації освіти на кацапщині, вступ до “вузів” за національними ознаками, а не інтелектуальними. Крайній прояв російського фашизму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.