Авторські статтіЗдоров'я

Психологи закликають не користуватися соцмережами в період новорічних свят

Вчені довели, що соцмережі можуть негативним чином позначитися на настрої людей, а також викликати депресію.

Під час проведеного експерименту його учасники всі святкові дні провели вдома, не виходячи на вулицю, а періодично відвідуючи свою сторінку Facebook. З кожним новим днем погіршувався настрій людей. Адже крім відсутності свіжого повітря, вони спостерігали, як проводять вихідні їхні друзі, а самим показати їм було нічого. Також вчені відзначили, що частині користування соцмережами викликало зниження самооцінки і негативно впливало на загальний психологічний стан, виливаючись у тривалі депресії. Особливо це характерно для самотніх людей.

Вас болить голова в потилиці – прочитайте що робити

У зв’язку з чим, основна рекомендація психологів – не спостерігати за чужим життям з допомогою різних соціальних мереж, а жити своїм повноцінним життям, де знайдеться годину прогулянок і зустрічей з друзями. Використання соцмереж бажано звести до мінімуму.

Не так давно вчені з’ясували, що для боротьби з депресією чоловікам може допомогти тестостерон. У цьому випадку гормон працює як легкий антидепресант. Відомо, що з віком рівень тестостерону у чоловіків падає, а його помірне штучне додавання може додавати загальний тонус і настрій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України