Психологи закликають не користуватися соцмережами в період новорічних свят

Вчені довели, що соцмережі можуть негативним чином позначитися на настрої людей, а також викликати депресію.

Під час проведеного експерименту його учасники всі святкові дні провели вдома, не виходячи на вулицю, а періодично відвідуючи свою сторінку Facebook. З кожним новим днем погіршувався настрій людей. Адже крім відсутності свіжого повітря, вони спостерігали, як проводять вихідні їхні друзі, а самим показати їм було нічого. Також вчені відзначили, що частині користування соцмережами викликало зниження самооцінки і негативно впливало на загальний психологічний стан, виливаючись у тривалі депресії. Особливо це характерно для самотніх людей.

Вас болить голова в потилиці – прочитайте що робити

У зв’язку з чим, основна рекомендація психологів – не спостерігати за чужим життям з допомогою різних соціальних мереж, а жити своїм повноцінним життям, де знайдеться годину прогулянок і зустрічей з друзями. Використання соцмереж бажано звести до мінімуму.

Не так давно вчені з’ясували, що для боротьби з депресією чоловікам може допомогти тестостерон. У цьому випадку гормон працює як легкий антидепресант. Відомо, що з віком рівень тестостерону у чоловіків падає, а його помірне штучне додавання може додавати загальний тонус і настрій.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh