Новини

Признаки хорошого адвоката

У цій статті ми коротко викладемо основні тези на випадок, якщо Вам доведеться вирішувати це питання

як знайти адвоката
як знайти адвоката

«Як, де, якого знайти адвоката»? І що категорично не варто робити.

Відносини клієнта і адвоката – це в першу чергу довірчі відносини. Якщо, наприклад, при купівлі більшості товарів і послуг Ви можете відразу ж визначити, який товар Вам потрібний, то з юридичними послугами адвоката все інакше. Ви не можете ніколи бути впевнені не те що на сто, але навіть на дев’яносто відсотків, що адвокат обов’язково вирішити Вашу проблему. При цьому складно буде довести, що вплинуло на незадовільне вирішення Вашої проблеми: некомпетентність адвоката або нерозв’язності самої ситуації. І найголовніше – БІЛЬШІСТЬ ПОМИЛОК АДВОКАТА в майбутньому вже не МОЖНА ВИПРАВИТИ. Наприклад, у нашій практиці часто зустрічаються випадки пропуску строку оскарження, несвоєчасні юридично значимі дії або бездіяльності з вини адвоката. І закон у цьому випадку суворий. Несумлінність адвоката не буде підставою для Вашого виправдання. Тому варто обирати надійних партнерів, таких як адвокатське об’єднання Скляренко, Сидоренко та партнери. На сайті в розділі “Юрист в Киеве” ви знайдете контактну інформацію та більш детально зможете ознайомитися з діяльністю адвокатів.

Чи можна обійтися без адвоката?

Це питання досить часто задають люди, які вперше стикаються з необхідністю відстояти свою правоту в суді. Відповідь проста. Так, зрозуміло, можна. Якщо ви хочете програти справу.

Багатьох приваблює удавана легкість прочитання правових текстів. Вони вважають, що в змозі захистити свої права, не маючи навіть елементарного юридичної освіти. Дійсно, що може бути простіше — взяти в руки Цивільний кодекс і, дотримуючись кожного його пункту, рухатися до переможного для себе судового рішення?

Людина, що не знається на тонкощах права, може не передбачати навіть самих елементарних юридичних наслідків своєї справи, які здатні призвести до фіаско. Так що краще не переоцінювати своїх можливостей і відразу звернутися до юриста, хоча б за консультацією. Для вирішення простого питання цього достатньо. Якщо ж ваша справа куди серйозніше і без судового втручання не обійтися, допомога кваліфікованого адвоката неодмінно знадобиться. Запам’ятайте: ситуацію легше попередити, ніж потім виправляти — подавати касаційні скарги, надавати нові документи, до

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.