«Приватбанк» заборонив кредитні лінії для добровольців АТО

А от ще цікава історія. Коли я мобілізувався в армію, мені видали зарплатну картку для отримання військової зарплати – звісно, Приватбанк.
Раніше в мене вже була одна картка Приватбанку – з кредитною лінією на 4000 грн. Не те щоб я нею часто користувався й залазив у борги, але іноді вона ставала в пригоді для чималих термінових платежів. Борг гасився майже одразу.
І от добрий Ігор Валерійович ухвалив чергове рішення із серії “Підтримай Збройні сили України”, і днями мені прийшла смска про те, що “Вам, як військовому (правильніше було б – мобілізованому), ми не нараховуємо % за кредитом із 18.03.2014 (дата початку мобілізації). Ваш ліміт встановлюємо на рівні боргу – 0 грн. Віримо в перемогу!” – підбадьорює мене Приват.
Тут потрібно зазначити, що, за законом від 4 червня, для мобілізованих заморожено виплату кредитів, скасовано потребу платити проценти і штрафні санкції. Приватбанк думав більше місяця, перш ніж вирішити, як йому узгодити закон і купу своїх боржників із кредитними картками.

 

Тепер у мене на старій картці немає ніякої кредитної лінії й немає можливості купити щось потрібне для виживання і проходження служби, поки армія на місяць затримує зарплату.
Зате банк Коломойського вірить у нашу перемогу. За це йому велике армійське спасибі, бля**, від тисяч мобілізованих клієнтів з екс-кредитними картками.

Dmytro Lykhoviy

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh