ЄС|NATO

«Приватбанк» заборонив кредитні лінії для добровольців АТО

А от ще цікава історія. Коли я мобілізувався в армію, мені видали зарплатну картку для отримання військової зарплати – звісно, Приватбанк.
Раніше в мене вже була одна картка Приватбанку – з кредитною лінією на 4000 грн. Не те щоб я нею часто користувався й залазив у борги, але іноді вона ставала в пригоді для чималих термінових платежів. Борг гасився майже одразу.
І от добрий Ігор Валерійович ухвалив чергове рішення із серії “Підтримай Збройні сили України”, і днями мені прийшла смска про те, що “Вам, як військовому (правильніше було б – мобілізованому), ми не нараховуємо % за кредитом із 18.03.2014 (дата початку мобілізації). Ваш ліміт встановлюємо на рівні боргу – 0 грн. Віримо в перемогу!” – підбадьорює мене Приват.
Тут потрібно зазначити, що, за законом від 4 червня, для мобілізованих заморожено виплату кредитів, скасовано потребу платити проценти і штрафні санкції. Приватбанк думав більше місяця, перш ніж вирішити, як йому узгодити закон і купу своїх боржників із кредитними картками.

 

Тепер у мене на старій картці немає ніякої кредитної лінії й немає можливості купити щось потрібне для виживання і проходження служби, поки армія на місяць затримує зарплату.
Зате банк Коломойського вірить у нашу перемогу. За це йому велике армійське спасибі, бля**, від тисяч мобілізованих клієнтів з екс-кредитними картками.

Dmytro Lykhoviy

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.