Приватбанк попереджає про небезпечний фішинговий сайт, який незаконно використовує дизайн банку з шахрайською метою, інформує прес-служба фінустанови в Телеграм.
У Приватбанку пояснили, що для виманювання у людей логіну та паролю входу в електронний банк сайт “маскується” під програми виплат українцям, сайт благодійної програми банку та Приват24.
ПриватБанк попереджає про велику небезпеку введення персональної інформації, даних карток та логінів для електронного банку на неперевірених, невідомих сайтах та ресурсах. Отримані шахраями дані використовуються для викрадення грошей із рахунків.
Важливо знати, що інформацію про держвиплати та порядок отримання допомоги розміщено виключно на офіційних сайтах держслужб та банку. Подання заявки на допомогу може бути зроблено лише через відповідні адміністративні центри та додаток “Дія”.
У Приват банку радять не переходити за сумнівними посиланнями, завжди перевіряти будь-яку інформацію на офіційному сайті банку або по телефону клієнтської підтримки 3700.
Під час повномасштабної війни в Україні активізувалися шахраї, які хочуть поживитись за рахунок обману наших громадян. Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, попереджає про зростання кількості шахрайських сторінок у Facebook.
Всупереч іійні банківська система України працює у спокійному режимі. І навіть розвивається. Так, нагадаємо, що “ПриватБанк” запустив технологію голосової біометрії для безпечного та швидкого обслуговування телефоном клієнтської підтримки. Розпізнавання голосу клієнта спрощує обслуговування телефоном без традиційних додаткових питань безпеки. До кінця року через систему голосової ідентифікації “ПриватБанк” планує обслуговувати понад 80 відсотків клієнтів, які зазвичай користуються послугами банку по телефону.