Війна рф проти України

“Принижуючи командира, я принижую найдостойніших людей”, – Роман Донік про призначення Хомчака НГШ

Давайте поговоримо про Начальника Генерального Штабу. Муженко, на моє глибоке переконання, особистість культова і увійде в історію і військові підручники інших країн. Абсолютно все військове командування західних країн дають його діям найвищу оцінку. При всіх його недоліках, (яких у кожного з нас вагон), найважчі періоди війни виніс на своїх плечах Муженко.

Дуже шкода, що у ПП не вистачило духу і політичної волі нагородити Муженко гідно.

Що стосується Хомчака. В армії командирів не вибирають. Подобається нам чи ні, але під час війни, ті, хто співпрацює з армією щільно, змушені рахуватися з армійськими правилами і законами. Є призначення. Крапка.

Свою думку щодо призначення висловив Голосу українською Роман Донік.

1. Принижуючи командира, я принижую найдостойніших людей, які зараз служать під його початком.

2. Про Хомчаак відгукуються як грамотного офіцера. Але … Всі знають моє ставлення до Іловайскої трагедії. Я щиро вважаю, що винуватці авантюри, що призвела до масових втрат, це авантюристи Корбан, Семенченко, Бутусов і група товаришів, які користуючись становищем і можливо ще якимись важелями впливу підписали на авантюру військових.

4,5 року їх прикривав Аваков (Бутусов совместо з А. Геращенко співзасновники одного благодійного фонду і Бутусов керівник медіахолдингу соціалістичної партії відкритого під аваковський гри). Зараз розслідування за їхніми діями відсунеться ще на 5 років. Але це не точно.

Роль Хомчака в цій історії мені теж не подобається. Але я виходжу з того, що після Іловайська він служив НШ Сухопутних Військ і головним інспектором ГІМО. Тобто людиною Полторака. При моєму неоднозначному ставленні до ситуації, не довіряти Полтораку у мене підстав немає.

Допускаю, що Хомчак був призначений за поданням міністра оборони, як того вимагає закон. Можна по різному це оцінювати з морально етичної точки зору, але є факт – залишати оборонне відомство і армію під час війни без головою не можна. Я сам умовляв Полторака не писали рапорт і працювати, як можна довше, щоб завершити розпочате і закріпити зроблене.

Але повернемося до Хомчака. Фактично проти нього нічого немає.

Всі знають моє ставлення до фігурантів Іловайської трагедії. І я впевнений, що рано чи пізно, вся правда спливе. І будуть притягнуті до відповідальності і депутати і “журналісти” і бізнесмени, які придумали цю авантюру. Як би вони не обмовляли і не перекладали відповідальність на інших.

Найбільше не хочу бути подібним творцям “солдатських комітетів” з активістів і волонтерів, які вимагають звільняти тих командирів, які їм не подобаються. Хомчак НГШ і з цим треба рахуватися. Під його керівництвом будуть служити тисячі наших побратимів. Я не хочу ставити їх у незручне становище. Я не хочу створювати неоднозначність і невпевненість їх у своєму командуванні. Солдат і офіцер повинен бути впевнений в своєму командирові і в його наказах.

І щоб не сповзти в зрадойобство, потрібно бути максимально об’єктивним і конструктивним. Максимально постараюся оцінювати дії НГШ за вчинками і фактам сьогодні і зараз.
Буде за що штовхати – будемо штовхати. Буде за що хвалити – будемо хвалити. Подобається чи не подобається, але це факт.

Хомчак НГШ.

Він неодноразово запевняв у своїй незаангажованості і часто говорив, що його прізвище Хомчак. А чи не Корбан і не Коломойський. І що він може відповідати тільки за свої дії. У нас немає зараз особливого вибору, крім як повірити на слово і спостерігати за кожним кроком і словом.

Нагадаю, переважній більшості з нас довелося міняти свою думку про Муженко. Що буде зараз – будемо подивитися. Звичайно, підтримка пройдисвітів типу Бутусова, Семенчнко і

Шевченко швидше працює в мінус репутації. Але потрібно розуміти, що Семенченко, Бутусов, Корбан – подільники по авантюрі, результатом якої стала Іловайська трагедія. Вони змушені триматися разом, покривати один одного і шукати союзників і захисників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України