Авторські статті

Прозапас: Інформація про “мародерів” та “розкрадання” у військовій сфері виявилася не зовсім достовірною

Звичайно, тільки критикувати дуже просто, але неконструктивно, тим більше коли є і хороші новини та події.

Зокрема, інформація про “мародерів” та “розкрадання” у військовій сфері виявилася не зовсім достовірною, якщо довіряти цифрам, а не лише “розслідувачам”.

Наприклад концерн “Укроборонпром” за результатами 2018 року показав прибуток у 3,6 млрд. грн. Може це і не дуже багато, але за результатами останнього довоєнного року було менше – 552 мільйони всього в 2013 році.

Тобто, втративши частину потужностей на окупованих Донбасі та Криму, російський ринок і в стані війни, Україна примудрилася в 6,5 разів покращити фінансові показники свого військового виробництва.

Просто через політичні інтереси декого про таке говорити було не прийнято, населення свідомо вводилося в оману та істерію, направлену проти авторитету їхньої держави.
Ну і, звичайно, співпадіння цих інтересів з ворожими виключно випадкове, не можуть же українські ЗМІ та деякі політики свідомо підігравати Кремлю в дискредитації України.

Але тепер все зміниться, і в цьому полягає ще одна хороша новина.

На наші екрани повернеться пан Шустер, який роками по всьому світу розповідав в якому “приниженні живуть українці” так як “влада наживається на війні” – а тепер він (та такі як він) отримає можливість розповісти про реальний стан речей, спершись на цифри, та пообіцяє перестати кормити інформаційним лайном добрих, але наївних українців.

Нарешті #ваги_зрадапермоги перестануть штучно розгойдуватись в бік “всепропало”, кінець епохи ж брехні, хіба ні?

Валерій Прозапас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.