Прозапас: Інформація про “мародерів” та “розкрадання” у військовій сфері виявилася не зовсім достовірною

Звичайно, тільки критикувати дуже просто, але неконструктивно, тим більше коли є і хороші новини та події.

Зокрема, інформація про “мародерів” та “розкрадання” у військовій сфері виявилася не зовсім достовірною, якщо довіряти цифрам, а не лише “розслідувачам”.

Наприклад концерн “Укроборонпром” за результатами 2018 року показав прибуток у 3,6 млрд. грн. Може це і не дуже багато, але за результатами останнього довоєнного року було менше – 552 мільйони всього в 2013 році.

Тобто, втративши частину потужностей на окупованих Донбасі та Криму, російський ринок і в стані війни, Україна примудрилася в 6,5 разів покращити фінансові показники свого військового виробництва.

Просто через політичні інтереси декого про таке говорити було не прийнято, населення свідомо вводилося в оману та істерію, направлену проти авторитету їхньої держави.
Ну і, звичайно, співпадіння цих інтересів з ворожими виключно випадкове, не можуть же українські ЗМІ та деякі політики свідомо підігравати Кремлю в дискредитації України.

Але тепер все зміниться, і в цьому полягає ще одна хороша новина.

На наші екрани повернеться пан Шустер, який роками по всьому світу розповідав в якому “приниженні живуть українці” так як “влада наживається на війні” – а тепер він (та такі як він) отримає можливість розповісти про реальний стан речей, спершись на цифри, та пообіцяє перестати кормити інформаційним лайном добрих, але наївних українців.

Нарешті #ваги_зрадапермоги перестануть штучно розгойдуватись в бік “всепропало”, кінець епохи ж брехні, хіба ні?

Валерій Прозапас

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh