електронні торги

Проведення електронних торгів – вибираємо майданчик

В даний час існує безліч технологічних інструментів, які дозволяють спростити ведення комерційної діяльності. Наприклад, з недавніх пір у вітчизняних бізнесменів з’явилася можливість проведення торгів за допомогою такого інструменту, як електронний майданчик. Будь-який підприємець може брати участь в угодах, не залишаючи офісу.

Особливості проведення електронних торгів

Подібні торги дозволяють продавати бюджетним і державним організаціям, які звернулися на аукціон, різні:

  • товари;
  • послуги.

Безліч великих замовників в наш час користуються саме такою формою закупівлі продукції. На електронних торгах вибирається постачальник, а купівля і продаж здійснюється за допомогою спеціальних інтернет-сайтів. Всім критеріям та вимогам щодо безпеки торгів відповідає площадка Електронний майданчик Open-Tender. На сайті площадки open-tender.com.ua ви можете самостійно дізнатися пропозиції компанії. Відповідно до закону, за такою схемою може розпродаватися майно збанкрутілих компаній.

Критерії вибору електронного майданчика

Торгові майданчики можуть бути комерційними і федеральними. Перша група є більш представницькою. Щоб працювати з найбільшими російськими компаніями, треба використовувати майданчики, розраховані на торги подібного рівня. Наприклад, це Електронний майданчик Open-Tender. Щоб купувати майно збанкрутілих фірм, можна скористатися такими іншими майданчиками. Вельми популярними серед сучасних підприємців є майданчики державного рівня, подібні закупівлі є найбільш прибутковими для бізнесменів.

Комерційні торговельні майданчики можуть бути спеціалізованими, багатопрофільними. Перші розраховані на задоволення потреб деяких компаній. Наприклад, Електронний майданчик Open-Tender це проста, зручна та прозора система електронних закупівель, що унеможливлює прояви будь-яких корупційних дій та створює рівні можливості на ринку державних закупівель..

Другі працюють з різними послугами і товарами. Користуючись такими майданчиками, можна виступати в ролі замовника і постачальника.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh