Новини

Проведення електронних торгів – вибираємо майданчик

В даний час існує безліч технологічних інструментів, які дозволяють спростити ведення комерційної діяльності. Наприклад, з недавніх пір у вітчизняних бізнесменів з’явилася можливість проведення торгів за допомогою такого інструменту, як електронний майданчик. Будь-який підприємець може брати участь в угодах, не залишаючи офісу.

Особливості проведення електронних торгів

Подібні торги дозволяють продавати бюджетним і державним організаціям, які звернулися на аукціон, різні:

  • товари;
  • послуги.

Безліч великих замовників в наш час користуються саме такою формою закупівлі продукції. На електронних торгах вибирається постачальник, а купівля і продаж здійснюється за допомогою спеціальних інтернет-сайтів. Всім критеріям та вимогам щодо безпеки торгів відповідає площадка Електронний майданчик Open-Tender. На сайті площадки open-tender.com.ua ви можете самостійно дізнатися пропозиції компанії. Відповідно до закону, за такою схемою може розпродаватися майно збанкрутілих компаній.

Критерії вибору електронного майданчика

Торгові майданчики можуть бути комерційними і федеральними. Перша група є більш представницькою. Щоб працювати з найбільшими російськими компаніями, треба використовувати майданчики, розраховані на торги подібного рівня. Наприклад, це Електронний майданчик Open-Tender. Щоб купувати майно збанкрутілих фірм, можна скористатися такими іншими майданчиками. Вельми популярними серед сучасних підприємців є майданчики державного рівня, подібні закупівлі є найбільш прибутковими для бізнесменів.

Комерційні торговельні майданчики можуть бути спеціалізованими, багатопрофільними. Перші розраховані на задоволення потреб деяких компаній. Наприклад, Електронний майданчик Open-Tender це проста, зручна та прозора система електронних закупівель, що унеможливлює прояви будь-яких корупційних дій та створює рівні можливості на ринку державних закупівель..

Другі працюють з різними послугами і товарами. Користуючись такими майданчиками, можна виступати в ролі замовника і постачальника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України