Новини

Геращенко дала жорстку відповідь на вимоги представників «МіхоМайдану»

Народний депутат Ірина Геращенко на персональній сторінці у Фейсбук дала жорстку відповідь на «ультиматум», оголошений організаторами протестів під стінами парламенту.

Так, Геращенко зауважує, що у неї теж є свій ультиматум до протестувальників – наприклад, до одного із найголовніших організаторів мітингу Єгора Соболєва. По-перше, політик вимагає’, щоб її колега протягом п’яти робочих днів відшкодував вартість мікрофонів, які він поламав та понівечив у сесійній залі. По-друге, йому варто зняти державний прапор і перестати користуватись ним як плащем гладіатора та банним рушником. Крім того, потрібно прибрати Маріїнський парк і припинити перешкоджати киянам насолоджуватись осінню у найкрасивішому парку міста.

Не зайвим було б забрати мотлох з проїжджої частини, адже місто потерпає від постійних заторів. Остання вимога – публічно визнати, що «редути» на Донбасі завдали збитків українському бюджету у розмірі 1% ВВП та затягли процес звільнення бранців. Щодо решти учасників, то вони поводяться як завжди: спершу влаштовують провокації, а потім роблять вигляд, що сморід до них не причетні. Загалом, тієї самий цирк, що ми бачили на півтора місяці тому кордоні, – зауважує Геращенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України