Проведена унікальна операція по пересадці пам’яті

Вченим вдалося провести операцію з пересадки пам’яті від однієї живої істоти іншому. Результати свого дослідження вони опублікували в науковому журналі eNeuro.

Група вчених з Каліфорнійського університету Лос-Анджелеса (США) провела унікальну операцію з пересадки пам’яті морського молюска роду Aplysia. Для цього на нього впливали спеціальної рибонуклеїнової кислоти.

Для проведення експерименту равликів розділили на дві групи, одну з який протягом 20 хвилин піддавали впливу електричного струму, а потім добу вони відпочивали, після чого маніпуляція повторилася. Така процедура призводить до вироблення захисного рефлексу, а вісь у другої групи такого рефлексу не було. Після такої маніпуляції вчені перенесли РНК від сенсибілізованих равликів в організм тих, хто не пройшов цю процедуру.

Даний експеримент показав, що сенсорні / нейрони, відповідальні за вироблення рефлексів, які виникають в присутності певних РНК. Фахівці впевнені, що зроблене ними відкриття в подальшому допоможе відновлювати пам’ять у людей, які страждають на хворобу Альцгеймера, а також іншими розладами пам’яті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh