Авторські статті

Протистояння між угрупованнями бандформувань ДНР зростає

   На окупованій бойовиками території Донецької області наступила чергова хвиля переділу сфер впливу між угрупованнями бандформування ДНР. Зростає протистояння між Олександром Захарченко та Олександром Ходаковським.
Представники так званого «Центру управління відновленням Донецької народної республіки» (ЦУВ ДНР) пишуть скарги на ім’я «голови ДНР» А.Захарченко. Йдеться про непоодинокі факти мародерства з боку батальйону «Восток» на чолі з польовим командиром Олександром Ходаковським.


За словами працівників ЦУВ ДНР, «військовослужбовці« Востоку », які дислокуються на території Сніжного Донецької області, займаються грабежами гуманітарних вантажів». Це не поодинокі факти взаємних звинувачень ватажків угруповань у крадіжці гуманітарної допомоги та здійсненні різного роду злочинів.
У самому ж Донецьку, за інформацією, що надходить від джерел на окупованій території, останній інцидент був зафіксований минулого тижня. Командир «Востока» влаштував скандал на засіданні «уряду ДНР», пригрозивши «підвісити за ноги одного з« міністрів ».
Настане час, коли кожен з них отримає по заслугах і відповість по всій строгості закону за бандитський “бєспрєдєл”, який вони практично рік творять на тимчасово непідконтрольною України території Донецької області, підсумовує Vyacheslav Abroskin.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України