Активістам, які протестували у Лондоні під час виступу кварталу-95 зірвали плакати та погрожували

16 лютого до концертної зали у Лондоні де відбувався концерт 95-го кварталу із мирним протестом вийшли українські активісти. Метою протесту було висловити незгоду із антиукраїнськими виступами шоу-групи і процесами, що відбуваються у країні. На їх думку шоу-бізнес має лишатися поза політикою і призначення людей, що зв’язані із Кварталом 95 і Володимиром Зеленським на державні посади є корумпованою практикою.

До активістів вийшли народний депутат від фракції «Слуга народу» та експродюсер компанії «Квартал-концерт» Максим Ткаченко і Міка Фаталов, один із учасників 95 кварталу. Вони поводилися відверто агресивно і вимагали від активістів піти геть. Активісти намагалися пояснити, що мають право висловити незгоду і мають право на мирний протест, оскільки живуть у демократичній країні, і такою ж хочуть бачити Україну. Розмова завершилася погрозами від Максима Ткаченко, що активістів знайдуть, і вони самі подивляться як вони будуть говорити тоді. Він також зірвав плакати, що були до того наклеєні активістами.

На які роздуми наводить цей інцидент?

Шоу-група, яка роками принижувала імідж України, висміювала учасників Майдану, виконувала і виконує замовлення влади на висміювання політичних опонентів виявилися нетерпимою до найменшої критики від невеликої групи активістів. Максим Ткаченко, що є координатором підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, погрожує на території європейської держави.

Чи здатна ця людина захищати права і свободи в Україні?

Максим Ткаченко і йому подібні, що прийшли до влади в Україні, вважають цілком прийнятною практикою погрожувати в іншій країні і готові вдатися до тих ж самих методів, що застосовуються владою в Україні до волонтерів, ветеранів і активістів. Із наближенням 6–ої річниці Революції Гідності стає все більш гірко усвідомлювати, що теперішня влада наслідує режим Януковича, людські жертви були марними, а справа Майдану так і залишилися незавершеною.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh