Діаспора

Активістам, які протестували у Лондоні під час виступу кварталу-95 зірвали плакати та погрожували

16 лютого до концертної зали у Лондоні де відбувався концерт 95-го кварталу із мирним протестом вийшли українські активісти. Метою протесту було висловити незгоду із антиукраїнськими виступами шоу-групи і процесами, що відбуваються у країні. На їх думку шоу-бізнес має лишатися поза політикою і призначення людей, що зв’язані із Кварталом 95 і Володимиром Зеленським на державні посади є корумпованою практикою.

До активістів вийшли народний депутат від фракції «Слуга народу» та експродюсер компанії «Квартал-концерт» Максим Ткаченко і Міка Фаталов, один із учасників 95 кварталу. Вони поводилися відверто агресивно і вимагали від активістів піти геть. Активісти намагалися пояснити, що мають право висловити незгоду і мають право на мирний протест, оскільки живуть у демократичній країні, і такою ж хочуть бачити Україну. Розмова завершилася погрозами від Максима Ткаченко, що активістів знайдуть, і вони самі подивляться як вони будуть говорити тоді. Він також зірвав плакати, що були до того наклеєні активістами.

На які роздуми наводить цей інцидент?

Шоу-група, яка роками принижувала імідж України, висміювала учасників Майдану, виконувала і виконує замовлення влади на висміювання політичних опонентів виявилися нетерпимою до найменшої критики від невеликої групи активістів. Максим Ткаченко, що є координатором підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, погрожує на території європейської держави.

Чи здатна ця людина захищати права і свободи в Україні?

Максим Ткаченко і йому подібні, що прийшли до влади в Україні, вважають цілком прийнятною практикою погрожувати в іншій країні і готові вдатися до тих ж самих методів, що застосовуються владою в Україні до волонтерів, ветеранів і активістів. Із наближенням 6–ої річниці Революції Гідності стає все більш гірко усвідомлювати, що теперішня влада наслідує режим Януковича, людські жертви були марними, а справа Майдану так і залишилися незавершеною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України