Війна РФ проти України

Протягом тижня офіцери британських королівських ВМС проводитимуть заняття з протимінної безпеки  для офіцерів ВМС ЗС України

Британські моряки передають досвід з протимінної безпеки

У рамках проведення навчально-тренувальної місії ОРБІТАЛ протягом тижня офіцери британських королівських ВМС проводитимуть низку занять з протимінної безпеки  для офіцерів ВМС ЗС України. Основний акцент буде зроблено на обговоренні головних аспектів підготовки та застосування тральщиків класу Sandown у протимінних операціях (діях) у складі протимінних тактичних груп.

Нагадаємо, що цього літа в Одесі на борту британського есмінця «Дефендер» Україна та Велика Британія підписали Меморандум про співпрацю у військово-морській сфері.  Йшлося, зокрема, про проєкти побудови ракетних катерів, передачу тральщиків та будівництво нових баз для Військово-Морських Сил України. Майже одразу обидві країни перейшли до практичної фази виконання цього Меморандуму і, як результат, уже наприкінці 2022 року Україна має отримати два британські протимінні кораблі типу Sandown. Втілення усіх проєктів українсько-британського Меморандуму має відбутись у строк до восьми років.

Британські моряки передають досвід з протимінної безпеки

− Наразі ми проходимо загальні питання стосовно сучасних стандартів протимінної безпеки Королівського військово-морського флоту Великої Британії та флотів інших країн НАТО. Також нас ознайомили з спроможностями тральщика класу Sandown, з посадовими обов’язками екіпажу під час повсякденної та бойової діяльності корабля, організацією служби на тральщиках даного класу. Це новий корабель, тож заняття для нас є справді дуже корисними, − зауважив Іван Долгих, начальник штабу 1 дивізіону кораблів охорони рейду.

− У майбутньому таких занять та тренувань буде значно більше, і ми із задоволенням будемо передавати наш досвід та знання українським військовим морякам, − підкреслив офіцер британської навчально-тренувальної місії ОРБІТАЛ Ендрю Хакленд.

Інформагентство «АрміяІнформ»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України