Життя

Просто будьте тою, хто проявляє більше турботи і уваги

Не варто пишатися тим, що вам все одно. Якщо вам дійсно все одно, «переріжте пуповину». Якщо вам не все одно, доведіть це. Будьте людиною, з якою вам хотілося б почати відносини.

Хтось завжди має більше піклуватися… Це основне, хоч і сумне правильно будь-яких відносин. Якщо б одна людина із двох не виявляла хоча б трохи більше турботи, ніякого запрошення на побачення так і не відбулося. Це ж можна сказати і про весілля, і про порятунок шлюбу, коли пара виявляється на межі розлучення.

Хтось завжди повинен докласти трохи більше зусиль, ніж докладає другий партнер. І протягом життя ви зможете побувати по обидві сторони і не раз.

Вас буде любити хтось, хто буде вам просто подобається. А ви будете за вуха закохані в когось, хто буде вважати вас непоганою людиною, але не більше того. І можу запевнити вас, що, швидше за все, вам буде дуже неприємна остання ситуація.

Всі знають, що людина, що виявляє більше уваги, почуває себе дуже ніяково, немов раптово перед ним виникла необхідність довести кому-небудь, що на світі він живе не просто так.

Ще один байдужа людина – останнє, що потрібно світу.

Опинившись у такій ситуації, вам захочеться вигукнути: «Я розумна, чарівна, і мої жарти завжди в тему, а моє волосся сьогодні виглядає просто фантастично». Ви проаналізуєте можливі причини того, чому він захоплений вами менше, ніж ви їм, і в кращому випадку ніякої адекватної відповіді так і не знайдете. А в гіршому – почнете сумніватися в собі. Ви вирішите, що вам варто проявляти до нього менше уваги. Тому ви будете прагнути придушити свою саму природну емоційну реакцію, яка можлива в ситуації, коли ви відчуваєте себе щасливою.

І знаєте що? Все це нісенітниця собача.

Будучи тим, хто проявляє менше уваги, ми відчуваємо себе крутими і ввічливими. І більше жодних інших почуттів. Це ніяк не може зрівнятися з хвилюванням, відчувається при зустрічі з людиною, яка вам дуже подобається. Людиною, який висвітлює ваш день кожним своїм рухом у вашу сторону. Людиною, побачення з якими ви не можете дочекатися. Людиною, з якою ти хочеш проводити кожну секунду свого життя, навіть якщо вам ця ідея здається божевільною.

Знаю, що бути тим, хто дбає більше, є справжнім випробуванням. Але одночасно з цим це саме захоплююче, саме насичене почуття. Перестаньте недооцінювати цю роль у взаємовідносинах.

Просто будьте тією людиною, хто проявляє більше уваги. Будьте людиною, яка прагне й любити сильніше, який проявляє більше життя і зацікавленості, ніж всі його оточують напівживі люди.

Будьте людиною, відповідає на всі надіслані йому повідомлення, проявляючи себе як відповідальна особистість, яка ніколи не залишить іншого у стані невідання про свої наміри.

Будьте людиною, з яким хотілося б почати відносини. Якщо ви втомилися від ігор, тоді перестаньте самі грати.

Тому що останнє, чого потребує цей світ, це ще один байдужа людина. Якщо ви є єдиною людиною, всередині якого вирує пристрасть, використовуйте це. Використовуйте це, чорт візьми.

Нехай до кінця життя ви будете себе відчувати людиною з розбитим, змученим серцем, яке занадто багато віддавало, занадто сильно любив і несамовито відчувало. Зустріньте кінець життя з упевненістю, що ви віддали коханій людині все, що у вас було, все до останньої краплі. Що ви нікого все, що було у ваших силах, і що ви прагнули до неможливого. Тому що це повноцінна життя.

Завжди почесніше діяти, хоча і ловлячи при цьому здивовані погляди, ніж залишатися в стороні, відчуваючи свою перевагу, але так ніколи нічого і не спробувавши зробити.

Не варто пишатися тим, що вам все одно. Якщо вам дійсно все одно, «переріжте пуповину». Якщо вам не все одно, доведіть це.

Відповідайте на повідомлення. Проявіть себе як відповідальна особистість. Не гасіть свою пристрасть, щоб намагатися бути схожим на тих, хто мертвий всередині. Проживайте з ентузіазмом кожен момент свого життя.

Оскільки це ті, що нам потрібно в цьому світі – більше людей, яким не все одно. Більше людей, яким не наплювати. Більше людей, які не боятися кричати про свої бажання і втілювати їх. Нам потрібно більше людей, у яких живе справжня пристрасть.

Більше людей, які вміють отримувати задоволення від життя. Більше тих, хто буде боротися за те, чого вони хочуть від життя. Смороду не боятися виглядати нерозумно, і їх не лякає розчарування, яке вони можуть випробувати на цьому шляху.

Нам потрібно більше людей, які проявляють більше турботи і уваги, незалежно від того, як вони виглядають. Більше людей, які, можливо, є точно такими ж, як ви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України