Життя

5 цитат про щастя і благополуччя

Коли ти відкидаєш очікування того, що людина, ситуація, місце або предмет задовольнить тобі, тобі простіше бути присутнім в теперішньому моменті, тому що ти більше не чекаєш наступний момент.

5 цитат про щастя і благополуччя з книг і виступів майстра:

  • Не питай у свого розуму дозволу радіти з того, чим займаєшся. Все, що ти отримаєш у відповідь — це безліч доводів, чому ти не можеш цього радіти. «Не зараз», — скаже тобі розум. «Хіба ти не бачиш, що я зайнятий? Мені колись. Може бути, завтра ти зможеш почати насолоджуватися…» Це «завтра» не буде ніколи, поки ти не почнеш отримувати задоволення від того, що робиш зараз.
  • Всі ті, що, на вашу думку, світ не хоче вам дати, ви самі не хочете дати світові. Спробуйте протягом декількох тижнів віддавати іншим ті, чого, як вам здається, вам бракує. Поділіться з людьми похвалою, визнанням, турботою і подивіться, як це змінить ваше життя. Ви зрозумієте, що насправді ви вже володієте промовами, про які мрієте, інакше, як би ви змогли ними ділитися?
  • Достаток приходити тільки до тих, у кого вона вже є, тому що це, перш за все внутрішній стан. Відкрити джерело достатку всередині себе допоможе практика подяки.
  • Хочеш зрозуміти, що дійсно твоє — відпусти все, і твоє залишиться з тобою. Коли ти відкидаєш очікування того, що людина, ситуація, місце або предмет задовольнить тобі, тобі простіше бути присутнім в теперішньому моменті, тому що ти більше не чекаєш наступний момент.
  • Чи доводилося вам бачіті дуб в стані стресу, або дельфіна, що перебуває в похмурому настрої, жабу, яка страждає заниженою самооцінкою, кішку, яка не може розслабитися, або птицю, обтяжену образою? Повчіться у них вміння миритися з цим.

Фото — huffingtonpost.com
За матеріалами — yogajournal.ru

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.