Промо-коди: що це таке і як вони працюють

У цій статті ми пояснемо що таке промо-коди і як їх використовувати в інтернет-магазинах. Ми помітили, що багато людей не завжди знають навіщо потрібні промокодом і чекають якогось підступу. Вважаємо за необхідне пояснити, що це таке і чим вони корисні всім учасникам інтернет-торгівлі.

Де можна знайти промокодом при покупці?
Звичайно на  сайтах в інтернеті, наприклад у розділі: коды на скидки в бонприкс, тут пропонують величезну кількість кодів в одному місці. З зручним пошуком і різною спеціалізацією, що залежить від тематики сайту – хтось працює зі знижками на парфумерію, хтось на одежу і. т. д.
Що таке промо-код?
Промо-код є спеціальним кодом, який може бути використаний при покупці будь якого товару в інтернет-магазині. Сам код виглядає приблизно так: WJH3KW3A9EFR. Інтернет магазини зазвичай випускають багато рызноманытних кодів, які розподіляються між сервісами і які залучають до них клієнтів. Вони роблять ці коди доступними для блогерів, журналістів, і администарторів тематичних сайтів. Відбувається “обмін” знижок на залучення клієнтів в магазин. Найчастіше для магазину це вигідніше: замість того, щоб витрачати гроші на рекламу, магазин продає товар зі знижкою і ділиться невикористаним рекламним бюджетом з тим, хто привів клієнта за свій рахунок.

Промо-коди зазвичай мають короткий термін дії, тому потрібно використовувати їх в найкоротші терміни. Крім того, кожен промо-код є унікальним і може бути використаний тільки один раз.

Навіщо це потрібно мені?
Не секрет, що до витрат магазинів реклама становить далеко не останню частину. Тому у випадках, коли магазин пропонує товари через окремий партнерський канал, він може запропонувати істотні знижки. В результаті промокодом дозволяють купувати товари значно дешевше і все що Вам потрібно зробити – просто пошукати код в інтернеті.

Як використовувати Промокод?

Зазвичай в момент покупки на сайті є поле з назву “Промокод”, “промо-код”, “код знижки”, “купон”. Якщо ввести туди значення коду, яке отримано з сайту в інтернеті, то ціна товару змінитися з урахуванням знижки.

Вдалих Вам покупок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    Давно вже використовую промокоди. Кожного разу перш ніж щось купити в інтернеті раджу пошукати акції або знижки для цього сайту. Просто у гуглі пишіть “промокод” та назву магазину. В 90% випадків знайдете гарну знижку.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh