Новини

Промо-коди: що це таке і як вони працюють

imagesУ цій статті ми пояснемо що таке промо-коди і як їх використовувати в інтернет-магазинах. Ми помітили, що багато людей не завжди знають навіщо потрібні промокодом і чекають якогось підступу. Вважаємо за необхідне пояснити, що це таке і чим вони корисні всім учасникам інтернет-торгівлі.

Де можна знайти промокодом при покупці?
Звичайно на  сайтах в інтернеті, наприклад у розділі: коды на скидки в бонприкс, тут пропонують величезну кількість кодів в одному місці. З зручним пошуком і різною спеціалізацією, що залежить від тематики сайту – хтось працює зі знижками на парфумерію, хтось на одежу і. т. д.
Що таке промо-код?
Промо-код є спеціальним кодом, який може бути використаний при покупці будь якого товару в інтернет-магазині. Сам код виглядає приблизно так: WJH3KW3A9EFR. Інтернет магазини зазвичай випускають багато рызноманытних кодів, які розподіляються між сервісами і які залучають до них клієнтів. Вони роблять ці коди доступними для блогерів, журналістів, і администарторів тематичних сайтів. Відбувається “обмін” знижок на залучення клієнтів в магазин. Найчастіше для магазину це вигідніше: замість того, щоб витрачати гроші на рекламу, магазин продає товар зі знижкою і ділиться невикористаним рекламним бюджетом з тим, хто привів клієнта за свій рахунок.

Промо-коди зазвичай мають короткий термін дії, тому потрібно використовувати їх в найкоротші терміни. Крім того, кожен промо-код є унікальним і може бути використаний тільки один раз.

Навіщо це потрібно мені?
Не секрет, що до витрат магазинів реклама становить далеко не останню частину. Тому у випадках, коли магазин пропонує товари через окремий партнерський канал, він може запропонувати істотні знижки. В результаті промокодом дозволяють купувати товари значно дешевше і все що Вам потрібно зробити – просто пошукати код в інтернеті.

Як використовувати Промокод?

Зазвичай в момент покупки на сайті є поле з назву “Промокод”, “промо-код”, “код знижки”, “купон”. Якщо ввести туди значення коду, яке отримано з сайту в інтернеті, то ціна товару змінитися з урахуванням знижки.

Вдалих Вам покупок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України