Право

Прокуратура спільно з ДФС повторно викрили схему реалізації не облікованого алкоголю зі збитками державі на понад 50 млн грн

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито схему реалізації не облікованих алкогольних напоїв та розпочато кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, службові особи лікеро-горілчаного заводу здійснювали виробництво та продаж алкогольних напоїв з марками акцизного податку із ознаками підроблення. За результатами реалізації цієї продукції упродовж 2019-2020 років державі заподіяно майже 50 млн грн збитків у вигляді несплати до бюджету акцизного податку.

На початку березня поточного року слідчими за погодженням із прокурором проведено санкціоновані обшуки, під час яких вилучено 63 тис пляшок не облікованих алкогольних напоїв, маркованих акцизними марками з ознаками підроблення.

Однак, працівники підприємства зухвало продовжили свою незаконну діяльність, у зв’язку чим правоохоронці повторно провели санкціоновані слідчим суддею обшуки, під час яких вилучено ще понад 40 тис пляшок алкоголю.

Наразі вилучена продукція направлена на експертизу.

Досудове розслідування, яке здійснюється слідчими Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України, у кримінальному провадженні триває.

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України