Право

Дві вантажівки вщерть завантажені лісом затримали поблизу державного кордону на Житомирщині

Учора, в ході реалізації інформації оперативних співробітників Житомирського загону, неподалік Виступовичів прикордонники зупинили дві вантажівки з лісоматеріалами.

Деревину, загальним об’ємом в 40 м3, автомобілями «ЗІЛ» та «УРАЛ» прикордонною смугою перевозили двоє громадян України.

Під час перевірки документів та з’ясування обставин порубки та переміщення лісу прикордонники встановили, що технічні паспорти транспортних засобів не відповідають встановленому зразку, а номери вузлів та агрегатів вантажівок відсутні. Жодна з колод, які перевозились, не мала відповідного маркування. Товаросупровідні документи на ліс-кругляк в одного водія були відсутні, інший надав для перевірки папери, які не відповідали заявленому вантажу.

На місце події прикордонники викликали слідчо-оперативну групу Національної поліції в Житомирській області, а згодом направили до НП повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 246 ККУ «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу», ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст. 290 ККУ «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу».

Вантажівки та лісоматеріали вилучили. Перевірочні заходи тривають.

Дві вантажівки вщерть завантажені лісом затримали поблизу державного кордонуДві вантажівки вщерть завантажені лісом затримали поблизу державного кордонуДві вантажівки вщерть завантажені лісом затримали поблизу державного кордонуДві вантажівки вщерть завантажені лісом затримали поблизу державного кордонуДві вантажівки вщерть завантажені лісом затримали поблизу державного кордону

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України