Новини

Програмне забезпечення ВАS: як правильно вибрати різновид програми

Значна частина підприємств, які розглядають можливість автоматизації обліку управління, не до кінця розуміють, яку програму встановити та які переваги їх цікавлять насамперед. Компанія «Неософт» пропонує ПЗ ВАS, яка допоможе повністю автоматизувати всі напрямки бізнесу. Спеціалісти компанії роз’яснюють, як правильно вибрати програму BAS під час телефонних консультацій.

Що потрібно для максимального ефекту програмного забезпечення ВАS

Інколи підприємства здійснюють помилку при встановленні програмного забезпечення для автоматизації бізнесу, наприклад, впроваджують програми, які охоплюють лише частину бізнесу. Таким чином вдається зняти частину навантаження з бухгалтера, але не повністю інтегрувати дані в єдину систему обліку. Часто розчаровують безкоштовні програми, які недостатньо продумані для комфортної роботи персоналу.

Тим, хто очікує від програми повної віддачі та ефективності, варто встановити Business Automation Software (або BAS), яка стане структурною основою організації. Компанія «Неософт» надає послуги клієнтам з впровадження, автоматизації, технічної підтримки, інформаційного супроводу, широкого набору прикладних рішень конфігурації програм.

Серед основних переваг ПЗ Business Automation Software Бухгалтерія:

  • можливість обирати принцип оподаткування;
  • додавання розділів, потрібних для аналітики;
  • створення рахунків, накладних, товарних чеків тощо;
  • ведення податкової звітності та відправка звітів у контролюючі органи;
  • звірка з контрагентами, розрахунок з бюджетами;
  • нарахування зарплати, кадровий облік.

Це далеко не всі можливості програми. З її допомогою персонал, який має доступ до ПЗ, може працювати віддалено.

Яка вартість BAS та як її придбати

Ціна продуктів BAS вказана на офіційному сайті компанії «Неософт». Там можна замовити безкоштовну демонстрацію програмного забезпечення, щоб вирішити, який продукт оптимально підійде для організації. Для великих компаній спеціалісти «Неософт» радять вибирати комплексні продукти, які поєднують бухгалтерський та управлінський облік.

Чимало компаній пропонують встановити програму ВАS за вартістю, нижче ринкової. Не варто спокушатися на таку економію. Вона може призвести до збоїв під час роботи, втрати даних, неможливість оновлювати програмне забезпечення тощо. Купувати потрібно у офіційного розробника, який пропонує встановлення та обслуговування ПЗ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України