Новини

Дитячі м’які крісла: на що звернути увагу та де купувати

Завдяки переходу значної частини життя онлайн, навіть діти проводять більшу частину дня сидячи. Навчання у віддаленому режимі, робота з репетитором, читання, ігри — все це можна робити за комп’ютером. Саме тому турботливим батькам варто звернути увагу на те, яким кріслом користується дитина. Меблі Новий стиль пропонують анатомічні багатофункціональні стільці для дітей.

Яким має бути комп’ютерне крісло для дитини

Чимало дітей відмовляються робити уроки за партами-трансформерами. Якщо у дитячій стоїть звичайний письмовий чи комп’ютерний стіл, потрібно правильно підібрати відповідне ортопедичне крісло. Перш за все, воно повинно регульованим, тобто за потреби змінювати висоту спинки та глибину сидіння. Для правильної постави важливо тримати ноги під прямим кутом. Цьому сприятиме підставка для ніг. Анатомічні стільці забезпечують комфорт при тривалому перебуванні тіла в сидячому положенні, значно більше знижують навантаження на хребет та м’язи, ніж звичайні стільці.

Дітям та підліткам важливо дбати про опорно-руховий апарат, тому підтримка спини в правильному положенні відіграє ключову роль. Варто купувати крісло, орієнтуючись на такі рекомендації:

  • варто купувати крісло, яке можна регулювати за висотою;
  • верхній шар стільця має бути на рівні лопаток, щоб спина перебувала в правильному положенні;
  • якщо у стільця є коліщатка, вони мають бути покриті гумою;
  • якісну оббивку роблять з еко-шкіри, мікрофібри, сітки.

Якісні анатомічні стільці здатні прищепити дитині важливу звичку — сидіти та ходити з прямою спиною. Від правильного сидіння залежить і здоров’я зору, адже дитина не нахиляє голову до монітору чи книжки. Та дітям більш важливий дизайн, колір, тому при виборі стільця обговорюйте з ними майбутню покупку.

Вигідні пропозиції від компанії «Новий стиль»

Компанія «Новий стиль» майже 20 років виготовляє та реалізує меблі у різні країни світу. Серед асортименту товарів тисячі найменувань продукції. Значну увагу виробник зосереджує на проектуванні та створенні анатомічних стільців для дорослих та дітей. Оскільки сидіння стало новим способом життя, не варто економити на якісних стільцях, які вбережуть спину від болю та деформації.

Для виготовлення використовують сучасне обладнання, якісні матеріали та фурнітуру. Кожен товар має сертифікат якості. Серед колекцій є товари преміум-класу та економ-класу. Тому купити ортопедичне крісло можна при будь-якому бюджеті. Замовлення товарів відбувається на сайті, доставка здійснюється у всі регіони країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України