Новини з Австрії

Прогноз експертів: майбутнє літо в Австрії буде спекотним

Довгостроковий прогноз показує, що літо в Австрії, ймовірно, буде тепліше середнього

Поки в Австрії немає ніяких ознак літа. Навіть в ці вихідні дні температури залишаються невисокими, погодні умови також вельми мінливі. Як показує довгостроковий прогноз ZAMG, це повинно змінитися в найближчі тижні. Це літо має стати надзвичайно теплим.

Згідно з поточним сезонном прогнозом, ймовірність перевищення середньої температури становить майже 60 відсотків. Окремі місяці червень, липень і серпень показують лише незначні відмінності.

Червень повинен початися досить середньо – з приємно теплого, але не спекотного літа. А ось друга половина червня стане спекотною. У липні ж ймовірність температури вище середньої становить близько 50%. Серпень повинен бути ще спекотнішим. Тут ймовірність перевищення середньої температури досягає 70%. Імовірність того, що температура буде нижче середньої, становить всього 10%.

Однак країна буде розділена по погодним признакам. Відповідно до початкових прогнозам, на півдні і заході є хороші шанси на приємне тепле літо з невеликою кількістю дощових днів. Прогнози для Нижньої Австрії, Верхньої Австрії, Відня і Бургенланда поки що небагато гірші. Тут можуть бути більш прохолодна погода і більш часті опади.

Той, хто вже планує відпустку на півдні, може дотримуватися своїх планів. В таких популярних регіонах відпочинку, як Хорватія і північна Італія прогнозується тепле літо.

Однак слід пам’ятати, що сезонний прогноз – це не точний прогноз, а приблизна оцінка середніх температурних умов в Східних Альпах

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України