Прогноз експертів: майбутнє літо в Австрії буде спекотним

Довгостроковий прогноз показує, що літо в Австрії, ймовірно, буде тепліше середнього

Поки в Австрії немає ніяких ознак літа. Навіть в ці вихідні дні температури залишаються невисокими, погодні умови також вельми мінливі. Як показує довгостроковий прогноз ZAMG, це повинно змінитися в найближчі тижні. Це літо має стати надзвичайно теплим.

Згідно з поточним сезонном прогнозом, ймовірність перевищення середньої температури становить майже 60 відсотків. Окремі місяці червень, липень і серпень показують лише незначні відмінності.

Червень повинен початися досить середньо – з приємно теплого, але не спекотного літа. А ось друга половина червня стане спекотною. У липні ж ймовірність температури вище середньої становить близько 50%. Серпень повинен бути ще спекотнішим. Тут ймовірність перевищення середньої температури досягає 70%. Імовірність того, що температура буде нижче середньої, становить всього 10%.

Однак країна буде розділена по погодним признакам. Відповідно до початкових прогнозам, на півдні і заході є хороші шанси на приємне тепле літо з невеликою кількістю дощових днів. Прогнози для Нижньої Австрії, Верхньої Австрії, Відня і Бургенланда поки що небагато гірші. Тут можуть бути більш прохолодна погода і більш часті опади.

Той, хто вже планує відпустку на півдні, може дотримуватися своїх планів. В таких популярних регіонах відпочинку, як Хорватія і північна Італія прогнозується тепле літо.

Однак слід пам’ятати, що сезонний прогноз – це не точний прогноз, а приблизна оцінка середніх температурних умов в Східних Альпах

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh