Програма Папських богослужень на вересень-листопад 2016

Моління, пов’язані з Ювілеєм Милосердя, заупокійна Свята Меса, канонізація та дві Апостольські подорожі: у Ватикані оприлюднили програму Папських богослужень на вересень, жовтень та листопад.

Першою в цьому переліку бачимо Святу Месу з нагоди Ювілейної прощі катехитів, яку Папа очолить на площі Святого Петра у Ватикані у неділю, 25 вересня. А вже у п’ятницю, 30 вересня, розпочнеться Апостольська подорож до Грузії та Азербайджану, що триватиме до 2 жовтня.

У другу неділю жовтня відзначатиметься Марійський Ювілей, в рамках якого в суботу, 8 жовтня, ввечері, Святіший Отець візьме участь в молитовному чуванні на площі Святого Петра, де наступного дня очолить Святу Месу. Через тиждень, 16 жовтня, він очолить на площі Святого Петра Євхаристійне богослуження, під час якого будуть канонізовані семеро блаженних. А 31 жовтня та 1 листопада Глава Католицької Церкви перебуватиме у Швеції, де візьме участь у відзначенні 500-річчя Реформації.

У п’ятницю, 4 листопада, Папа відслужить заупокійну Святу Месу за кардиналів і єпископів, що спочили у Бозі протягом останнього року. В наступні три неділі відбудуться останні Святі Меси в рамках Ювілею Милосердя: 6 листопада – з нагоди Ювілею в’язнів, 13 листопада – Ювілею осіб без визначеного місця проживання, а 20 листопада відбудеться закриття Святого Року Милосердя.

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh