Авторські статтіДуховне

Церква в Аргентині готується до щорічної збірки ” Більше для тих, хто має менше”

«Більше милосердя задля зменшення суспільного виключення». Під таким гаслом 10 та 11 вересня 2016 р. в Аргентині відбудеться традиційна щорічна збірка «M?s por Menos» – більше для тих, хто має менше. З цієї нагоди Папа Франциск через Державного Секретаря Апостольської Столиці надіслав послання на ім’я єпископа Педро Ольмедо, який очолює Комісію єпископату з питань допомоги найбіднішим регіонам, яка є її організатором. Започаткована 1970 року, збірка щороку відбувається в усіх парафіях країни.

Щиро вітаючи організаторів та учасників ініціативи, Святіший Отець заохочує, «особливо в цьому Святому Році Милосердя» докласти «великі особисті та спільнотні зусилля» для того, щоб «вийти назустріч численним потребуючим братам, які почуваються виключеними із суспільного життя», щоб, таким чином, «нести їм Божі близькість і любов». З цього випливає заклик «бути чутливими» до волання багатьох людей, які, «будучи пригнобленими бідністю, шукають дружню руку, яка б їм допомогла».

«Нехай же Христос, істинне Отче милосердне обличчя, дасть відчути радість від того, що ділимося своїм часом, благами та життям з тими, кого Бог особливо любить: найбіднішими та безхатченками», – читаємо у посланні, наприкінці якого Глава Католицької просить організаторів та учасників збірки молитися за його служіння для Вселенської Церкви та вручає їх під опіку Люханської Богородиці, Небесної Покровительки Аргентини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України