Авторські статтіНовини

Професор Стенфордського університету передав медичне обладнання для військових ЗСУ

Богдан Макаревич, професор ларингології при Стенфордському університеті, військовий лікар Збройних сил США (Каліфорнія), разом зі своєю дружиною Лідою Обушкевич, передали два оперативних мікроскопи OP MI 1 та OP MI 1 H, операційний стіл для оперування ларингологічних хворих, операційні інструменти для лікування та обстеження військових ЗСУ.

Ці медичні інстументи були передані до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Збройних сил України, що у Львові (вул. Личаківська, 26). Завдяки цьому обладнанню медики зможуть швидше діагностувати захворювання у військових-пацієнів, а також ці інструменти сприятимуть якісному проведенню операцій.

Від імені військовослужбовців ЗСУ, душпастирів Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ та медичного персоналу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону висловлюємо слова вдячності Богдану Макаревичу та Лідії Обушкевич за надану допомогу. Нехай Господь благословить Ваше подружжя та обдаровує своїми ласками!

На фото (зліва на право): подружжя меценатів Богдан Макаревич та Лідія Обушкевич, владика Павло (Хомницький) – єпарх Стемфордський УГКЦ (США), о. Степан Сус – настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та Голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Джерело: kapelanstvo.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України