Техно

Проектування каркасного будинку

Проектування будинку, котеджу – це перше, чим слід займатися після прийняття рішення про будівництво і виборі підрядника. Важливість етапу проектування складно переоцінити. Особливо це стосується дерев’яного каркасного будівництва. Як ні в жодній іншій технології, сучасне проектувальне програмне забезпечення дозволяє прорахувати і змоделювати будинок, аж до кожної дошки, балки, квадратного метра обшивки і навіть цвяха.

Архітектори і проектувальники компанії Bauenhaus проводять серйозну роботу з клієнтом. Спершу, складається попередній ескіз, спільне бачення того, яким хочеться бачити майбутній будинок. На етапі складання концепції можливі три варіанти:

– Береться за основу один з типових проектів компанії і вносяться необхідні зміни в плануванні;

– Використовується сторонній проект, десь знайдений клієнтом і сподобався йому, також з доопрацюванням в зв’язку з побажаннями замовника;

– Розробляється абсолютно новий унікальний проект з нуля;

До процесу складання ескізів, розробці планування слід поставитися з особливою відповідальністю. Уже на цьому етапі треба закласти всі ідеї. Врахувати інтереси всіх майбутніх мешканців – членів сім’ї. Спланувати скільки буде спалень, де буде дитяча, де кухня, веранда … Чи буде в будинку камін. Які комунікації будуть проводиться; передбачити приміщення під котельню і.т.п. Важливо нічого не пропустити, так як вносити корективи в конструкції будинку, коли він уже спроектований і щосили будується – вкрай складно. Більш детально ви можете дізнатися на сайті Бауен Хаус за адресою bauenhaus.com.ua/, де ви можете знайти багато проектів будинків.

Для більшого розуміння клієнтом того, як буде виглядати його каркасний будинок, архітектор робить 3D візуалізацію проекту. Завдяки 3D моделі, можна зробити віртуальну екскурсію по своєму будинку, ще задовго до початку будівництва. Об’ємна візуалізація, можливість побачити приміщення в різних ракурсах – дуже допомагають на етапі планування майбутнього каркасного будинку.

3D проект

Коли попередні ескізи і проект в 3D узгоджені, архітектори і проектувальники приступають безпосередньо до конструкторської частини проектування. Результатом такої роботи стає набір докладних креслень, специфікацій деталей і інструкцій по збірці. Слідуючи цьому пакету документації на виробництві нашої компанії створюються всі основні блоки каркаса. Згідно специфікаціям, на місце будівництва доставляються елементи каркаса і потрібну кількість додаткових матеріалів. За докладного проекту наші монтажники збирають каркас канадського будинку, обшивають його, криють дах, проводять комунікації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.