мателопрокат Укрсталь
мателопрокат Укрсталь

Металобаза Укрсталь пропонує асортимент металу

Металобаза Укрсталь в місті Києві http://ukrstal.com/ пропонує металопрокат від виробника всіх відомих класів:

Листовий металопрокат – лист гарячекатаний (г / к) і холоднокатаний (х / к), рифлений і просічно-витяжний (ПВЛ).

Листова сталь (вуглецева конструкційна або низьколегована) – вихідний матеріал для виробництва виробів трубного і фасонного прокату. Сортамент листа сталевого визначають характеристики точності виробництва (нормальна / підвищена), рівня площинності (звичайний / покращений / високий / особливо високий), глибини витяжки (стандартна / глибока) і якість обробки поверхонь (матова / шліфована / калібрована / дзеркальна). Крім того, лист може мати різні габарити і площа, масу і допуски.

Сортовий металопрокат – смуга, арматура, катанка, прут кругляк, овального, квадратного, прямокутного, шестикутного перетину.

Вироби сортового прокату виробляються з вуглецевих конструкційних / низьколегованих сталевих сплавів методом гарячої прокатки і холодної деформації, мають просту форму, добре обробляються механічно / термічно. Вони призначені для виробництва фасонних виробів більш складних форм і розрізняються по групах (1ГП – вироби без обробки, 2ГП – вироби для гарячої обробки під тиском і 3ГП – вироби для холодної обробки, різання і деформації).

Фасонний (фігурний) металопрокат – двотаврові балки, швелери, куточок, спецпрофілі.

Це – вироби з вуглецевих конструкційних / низьколегованих сталевих сплавів, які виробляються методом гарячої прокатки і холодної деформації. Прокат має складну геометрію, випускається для масового і спеціального використання, готовий до використання і не вимагає додаткової обробки поверхонь (1ГП).

Трубний прокат – безшовні гарячодеформовані / холоднодеформована, електрозварні кругла і профільна (квадрат / прямокутник), водогазопровідна (ВГП) труба)

Це порожні вироби з вуглецевих, конструкційних і низьколегованих сталей методом гарячої і холодної прокатки, а також холодної формовки зі зварюванням шва сталевого штрипса. Профільний металопрокат відразу готовий до використання і може бути вихідним сировиною для виробництва широкого спектру металопродукції, різниться за формою перетину (круглі, квадратні, прямокутні, овальні, каплевидні, плоскоовальние і т.п.) і по наявності / відсутності шва (безшовні / шовні електрозварні – з прямим / спіральним швом), довжині, діаметру перетину, товщині стінки, вагою і допускам.

Пропоновані в каталозі компанії Укрсталь http://ukrstal.com/catalog/category/nerzhavyeyushchii-list вироби сертифіковані, відрізняються оптимальною якістю. Закупівля металопрокату ведеться у найбільш авторитетних виробників в Україні та за кордоном на вигідних умовах, тому купити чорний металопрокат в Україні можна у нас за доступними цінами – оптом і в роздріб.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh