Новини

Металобаза Укрсталь пропонує асортимент металу

Металобаза Укрсталь в місті Києві http://ukrstal.com/ пропонує металопрокат від виробника всіх відомих класів:

Листовий металопрокат – лист гарячекатаний (г / к) і холоднокатаний (х / к), рифлений і просічно-витяжний (ПВЛ).

Листова сталь (вуглецева конструкційна або низьколегована) – вихідний матеріал для виробництва виробів трубного і фасонного прокату. Сортамент листа сталевого визначають характеристики точності виробництва (нормальна / підвищена), рівня площинності (звичайний / покращений / високий / особливо високий), глибини витяжки (стандартна / глибока) і якість обробки поверхонь (матова / шліфована / калібрована / дзеркальна). Крім того, лист може мати різні габарити і площа, масу і допуски.

Сортовий металопрокат – смуга, арматура, катанка, прут кругляк, овального, квадратного, прямокутного, шестикутного перетину.

Вироби сортового прокату виробляються з вуглецевих конструкційних / низьколегованих сталевих сплавів методом гарячої прокатки і холодної деформації, мають просту форму, добре обробляються механічно / термічно. Вони призначені для виробництва фасонних виробів більш складних форм і розрізняються по групах (1ГП – вироби без обробки, 2ГП – вироби для гарячої обробки під тиском і 3ГП – вироби для холодної обробки, різання і деформації).

Фасонний (фігурний) металопрокат – двотаврові балки, швелери, куточок, спецпрофілі.

Це – вироби з вуглецевих конструкційних / низьколегованих сталевих сплавів, які виробляються методом гарячої прокатки і холодної деформації. Прокат має складну геометрію, випускається для масового і спеціального використання, готовий до використання і не вимагає додаткової обробки поверхонь (1ГП).

Трубний прокат – безшовні гарячодеформовані / холоднодеформована, електрозварні кругла і профільна (квадрат / прямокутник), водогазопровідна (ВГП) труба)

Це порожні вироби з вуглецевих, конструкційних і низьколегованих сталей методом гарячої і холодної прокатки, а також холодної формовки зі зварюванням шва сталевого штрипса. Профільний металопрокат відразу готовий до використання і може бути вихідним сировиною для виробництва широкого спектру металопродукції, різниться за формою перетину (круглі, квадратні, прямокутні, овальні, каплевидні, плоскоовальние і т.п.) і по наявності / відсутності шва (безшовні / шовні електрозварні – з прямим / спіральним швом), довжині, діаметру перетину, товщині стінки, вагою і допускам.

Пропоновані в каталозі компанії Укрсталь http://ukrstal.com/catalog/category/nerzhavyeyushchii-list вироби сертифіковані, відрізняються оптимальною якістю. Закупівля металопрокату ведеться у найбільш авторитетних виробників в Україні та за кордоном на вигідних умовах, тому купити чорний металопрокат в Україні можна у нас за доступними цінами – оптом і в роздріб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України