Продукти, які підривають чоловіче здоров’я

Які продукти слід виключити з раціону, щоб ваш чоловік завжди був здоровий?

Смажене м’ясо

Скоринка смаженого м яса суцільно складається з канцерогенів, які, як відомо, підвищують ризик онкологічних і серцево-судинних захворювань, знижують рівень омега-3 ненасичених жирних кислот в організмі і підвищують рівень холестерину.

Яєчня

В одному великому яйці міститься 213 мг холестерину. В яйцях більше 60% жирів, 1/3 з них – насичені. Вони підвищують рівень холестерину в крові. Високий рівень холестерину збільшує ризик атеросклерозу і еректильної дисфункції.

Перероблене м’ясо і сир плавлений

Ковбаса і сосиски, як будь промислово перероблене м’ясо, а також плавлений сир, містять нітрозаміни, канцерогени, що провокують розвиток раку. Нітрозаміни сприяють недоумству. Ці речовини негативно впливають і на продукцію сперми, впливають на рівень чоловічих гормонів в крові, і можуть довести до безпліддя.

Цукор

Цукор в їжі призводить до надлишку цукру. А глюкоза – це зайвий жир. Велика кількість цукру в крові негайно включає механізми, які звертають глюкозу в жир. Між іншим, з однієї молекули цукру виходить дві молекули жиру, і в підсумку від цукру ми товстіємо швидше, ніж від жирів.

Ці продукти чоловікам їсти не можна, але для того, щоб виключити їх з раціону назавжди ми повинні знайти їм заміну.

Корисні продукти

Замість смаженого м яса – жирна морська риба і помідори

Двічі на тиждень ваш чоловік повинен їсти жирну морську рибу, так як саме така риба містить багато омега-3 ненасичених жирних кислот, які виводять холестерин і запобігають ріст ракових клітин.

Помідори містять лікопін – червоний фермент – захищає чоловічу передміхурову залозу.

Замість яєчні – вівсянка

Сніданок повинен бути здоровим. Вівсянка містить грубе волокно, яке дає величезну користь чоловічому організму: знижує рівень холестерину, виводячи його з організму, тим самим захищаючи судини. Вівсянка надовго дасть відчуття ситості, і чоловік буде сповнений сил.

Замість сосисок та ковбаси – черепашкові морепродукти та гриби

Морепродукти з раковинами (устриці, мідії) багаті цинком. Цей мікроелемент сприятливо впливає на сперматозоїди, роблячи їх більш рухливими і збільшуючи не тільки їх швидкість, але і кількість.

У грибах є практично весь спектр вітамінів групи В, які беруть пряму участь у функціонуванні нервової системи і допомагають нашим імунним клітинам боротися з раковими клітинами

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh