Авторські статтіЗдоров'я

Продукти, які підривають чоловіче здоров’я

Які продукти слід виключити з раціону, щоб ваш чоловік завжди був здоровий?

Смажене м’ясо

Скоринка смаженого м яса суцільно складається з канцерогенів, які, як відомо, підвищують ризик онкологічних і серцево-судинних захворювань, знижують рівень омега-3 ненасичених жирних кислот в організмі і підвищують рівень холестерину.

Яєчня

В одному великому яйці міститься 213 мг холестерину. В яйцях більше 60% жирів, 1/3 з них – насичені. Вони підвищують рівень холестерину в крові. Високий рівень холестерину збільшує ризик атеросклерозу і еректильної дисфункції.

Перероблене м’ясо і сир плавлений

Ковбаса і сосиски, як будь промислово перероблене м’ясо, а також плавлений сир, містять нітрозаміни, канцерогени, що провокують розвиток раку. Нітрозаміни сприяють недоумству. Ці речовини негативно впливають і на продукцію сперми, впливають на рівень чоловічих гормонів в крові, і можуть довести до безпліддя.

Цукор

Цукор в їжі призводить до надлишку цукру. А глюкоза – це зайвий жир. Велика кількість цукру в крові негайно включає механізми, які звертають глюкозу в жир. Між іншим, з однієї молекули цукру виходить дві молекули жиру, і в підсумку від цукру ми товстіємо швидше, ніж від жирів.

Ці продукти чоловікам їсти не можна, але для того, щоб виключити їх з раціону назавжди ми повинні знайти їм заміну.

Корисні продукти

Замість смаженого м яса – жирна морська риба і помідори

Двічі на тиждень ваш чоловік повинен їсти жирну морську рибу, так як саме така риба містить багато омега-3 ненасичених жирних кислот, які виводять холестерин і запобігають ріст ракових клітин.

Помідори містять лікопін – червоний фермент – захищає чоловічу передміхурову залозу.

Замість яєчні – вівсянка

Сніданок повинен бути здоровим. Вівсянка містить грубе волокно, яке дає величезну користь чоловічому організму: знижує рівень холестерину, виводячи його з організму, тим самим захищаючи судини. Вівсянка надовго дасть відчуття ситості, і чоловік буде сповнений сил.

Замість сосисок та ковбаси – черепашкові морепродукти та гриби

Морепродукти з раковинами (устриці, мідії) багаті цинком. Цей мікроелемент сприятливо впливає на сперматозоїди, роблячи їх більш рухливими і збільшуючи не тільки їх швидкість, але і кількість.

У грибах є практично весь спектр вітамінів групи В, які беруть пряму участь у функціонуванні нервової системи і допомагають нашим імунним клітинам боротися з раковими клітинами

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України