Сколіоз — це не стан хребта, це стан кісток тазу, як фундаменту, а він повинен бути рівним
На ногах п’ять пальців, у яких п’ять кісточок. Коли людина переносить всю вагу тіла на одну ногу (70 кг), то стопа сильно прогинається.
Для того, щоб людина не впала, на стопі утворюється трикутник, і великий палець розгортається. Кісточка великого пальця починає виступати, а людина думає, що зростала кісточка. Потім виростає хрящ, ущільнення, починає хворіти. Це називається поперечна плоскостопість.
- У кого кісточка на правій нозі, значити права нога коротше, якщо на лівій, то коротше ліва.
- Якщо на двох, то людина спочатку стоїть на правій, потім вона почала хворіти, і він перейшов на ліву.
Тому спочатку виникає на одній нозі, а потім на іншій.
Якщо у дитини плоскостопість, то у неї зміщені кістки тазу. Якщо вона зношує взуття, припадає, стоїть на носочках, “кривить на п’ятку”, тобто правою ногою нормально загрібає, а лівою зачерпує, клишоногий, то у всіх цих випадках треба дивитися фундамент кісток тазу, який повинен бути розташований в горизонтальній площині.
Вирівняти кістки тазу можна тільки гімнастикою і мануальною терапією, тому що це травма, це зміщення. Якщо ви стрибаєте з автобуса на праву ногу з сумкою в 10 кг., то в момент стрибка суглоб зіскакує.
Голова людини завжди прагне прийняти перпендикулярне положення до плечей. Шия повинна бути розташована на 90 градусів до плечей, щоб через 7 отворів змогла піти кров від головного мозку.
Ви можете подивитися на фотографіях, як розташована ваша голова. У всіх є нахил вліво або вправо. Це означає, що м’язи слабкі, і неправильне розташування хребта. Для цього треба робити зарядку, періодично перевіряти свій хребет.
У китайців всі види гімнастики спрямовані на відновлення хребта. У нас гімнастика руйнівна. Не можна хворому остеохондрозом крутити головою, нахилятися вперед, а потрібно зміцнювати спину.
А як лікують хворих на сколіоз дітей у стаціонарах? На них надягають корсети, і за півроку хребет вирівнюється. Але їм не вправляють кістки тазу. І коли дитина через півроку знімає корсет, із-за того, що одна нога коротша за іншу, його сколіоз першого ступеня перетворюється в четверту. Їм приєднують холодні, платинові пластини прямо до хребців, з якими не можна вийти на вулицю, вони лопаються від напруги, бо одна нога коротша за іншу. Ось так і виникають сколіозні діти.
Чим небезпечний сколіоз?
По-перше, у дівчинки народиться дитина з порушенням мозкового кровопостачання, тому що дитина виходить гвинтом.
По-друге, зношуються диски. Якщо вони зносяться — відновити їх буде дуже важко, тому що хрящова тканина не дуже міцна, а при відсутності сірки, вона руйнується.
Якщо йдуть запальні захворювання суглобів, то знайте, що в суглобах нічому запалюватися. Суглоб це дві кістки, там більше нічого немає. Всі захворювання — це захворювання лімфатичної системи.
З іншого боку колінного суглоба знаходиться лімфовузол. Якщо в організмі є бактерії, такі як стрептокок, хламідії, кандида, значити цей вузол затромбувався, і рідина перестає відтікати і накопичується в суглобі, підвищується температура. Тож, захворювання суглобів — це захворювання лімфи.
Всі захворювання суглобів (окрім травм) — це наявність в них бактерій або інших паразитів.
Артроз — це друга стадія артриту
Якщо в організмі довго живуть бактерії (1 рік, 2, 3, 10), виникає лімфатична фільтрація, сюди приходять лейкоцити. Потім це все йде, але лейкоцити попрацювали, вони зносили хрящ. Стрептокок загинув разом з хрящем. Виникає деформуючий артроз з відкладенням солей.
Суглобова рідина повинна бути ідеально чиста, соплива, мокра, вона не повинна бути суха, в ній не повинно бути прожилок, бактерій, грибів. Визначити якість суглобової рідини можна по нігтям.
Нігті повинні бути прозорі, тверді, без поперечної і поздовжньої смугастості. Якщо нігті рифлені, то в суглобової рідини є крупинки. Ніготь — це застигла внутрішньосуставна рідина.
У нас п’ять сухожильних піхв, за якими розташовані сухожилля, і п’ять нігтів. Ця рідина має десь знайти вихід. Кожен день сюди надходить по міліметру рідини. Ці застиглі крапельки рідини проходять через дві кісточки і у зв’язку з цим ростуть нігті.
По нігтях можна повністю визначити стан людини.
Якщо грибок на нігтях, то він не на нігтях, він всередині суглобової рідини. Лікувати треба не нігті. Нові нігті будуть такі ж зіпсовані, як і ті, що були.
Якщо шаруються нігті, то йде глибоке порушення мінерального обміну плюс залишки грибків.
Розшарування нігтів — це розшарування фракції внутрішньосуглобової рідини. Це може статися в результаті якогось бактеріального агенту, наприклад, хламідіозу. Для відновлення мінерального обміну необхідно поповнити запаси сірки, йоду, цинку, селену, лецитину і біотину, кальцію і фосфору. Якщо довго пити кораловий кальцій, то нігті будуть дуже хороші.
Якщо на нігтях є білі крапки, то це пластівці білків. А це означає порушення білкового обміну, т. я. не перетравлюються білки і білкові молекули знаходяться всередині суглобової рідини. Потім можуть виникнути захворювання суглобів обмінного характеру.
Якщо на нігтях горбик — це показник шийного остеохондрозу. Рідина тече рівномірно і на ніготь виходить рівномірно. Якщо людина спить, і у нього німіють руки, то в цей момент рідина не тече. Виходить так, то тече, то не тече, і ніготь виходить хвилястий.
Кістки черепа
У нас 8 кісток черепа, сполучених парно. Кістки черепа рухаються з народження і до останніх днів життя. Вони повинні бути абсолютно симетричні.
Парамемагнум (великий потиличний отвір) не має нічого торкатися, туди йде спинний мозок.
Якщо у мами кривий таз, то у дитини зсуваються кістки черепа, парамемагнум зсувається і виникає дитячий церебральний параліч. Може бути косоокість, втрата слуху.
Кістки черепа вправляються з першого до останнього дня життя. Існують народні цілителі, бабки, лікарі, які вміють вправляти кістки черепа. Шукайте фахівців, тому що, якщо кістки черепа криві, то поступово сяде зір, загубиться слух. Людина дивиться не очима, а потиличними горбами.
Дуже важливо, щоб кровопостачання потиличних частин було хороше. Все, що пов’язаність язано з шумом у вухах, запамороченням, з носовими кровотечами — все це йде від підвивихи шийних хребців, зміщення кісток черепа.
Якщо лопаються судини в очах, то це шийний сколіоз, внутрішньочерепна гіпертензія. Хребет рихтувати треба з фундаменту, з кісток тазу. Кістки тазу не повинні хворіти, крижі не повинен хворіти, куприк повинен бути правильно виставлений.
Є люди, які випрямляють копчики. Якщо людина впала або був перелом куприка, або інша патологія, така що він не може сісти, то треба куприк вправляти прямо через пряму кишку.
Якщо в дитини косоокість, криві зуби, то це кістки черепа.
Деформовані кістки можуть передаватися у спадок. Особливо зубі. Сколіоз у спадок не передається. У спадок передаються обличчя і зуби, щелепи. Передається зовнішній вигляд, внутрішня будова, альо на захворювання.
У кожного свій особистий сколіоз із-за слабкості зв’язкового апарату, із-за того, що людина не правильно спить, сидить, працює, не правильно носити тяжкості.
Ми про це майже нічого не знаємо. На Сході все роблять правильно. У них немає сколіозу. Китайці дивно прямі. У них лікарів по суглобам дуже мало. Вони харчуються правильно, доброзичливі, роблять зарядку. Їдять свіжу продукцію, рибу не морозять.
У нас в країні немає гімнастики. Є бодібілдинг, аеробіка, але немає гімнастики. У нас немає протипаразитарних програм, психології. У нас є медицина така, яка не потрібна.
З харчуванням у нас теж проблеми. Якщо в Японії 50 видів салатів, то у нас один, і то китайський. Вони їдять селеру. У ресторанах у них подають проростки сої, пшениці. М’ясо у них огидне, але зате багато овочів.
Країна вийшла на нові технології. В кожному дворі у них варто тренажер, і люди займаються. У них скрізь гасла: все для людини. І там дійсно, все для людини.
Важко сказати, що відбувається в Китаї, але технологія харчування там зовсім інша. Жодних шипучих напоїв там немає. Вони можуть знаходитися в лазні цілий день. У Китаї 20 видів масажу.
Там все дуже дешево. Працюють вони з ранку до ночі. Але ті, хто підмітають, одягнені в білі рукавички і респіратори. І що найголовніше, всі посміхаються.
Однозначно не потрібно займатися самолікуванням – тому завжди варто звернутися до кваліфікованого лікаря, якого знайти в наш час дуже важко. Щоб до нього не звертатися краще вести активний спосіб життя або компенсувати малорухливість фізичними вправами. Пам’ятайте – вправа може бути як дуже корисною, так травматичною якщо її не робити вірно!