Авторські статтіЗдоров'я

Про вплив мобільних телефонів на мозок

З кінця 70-х років темпи аутизму — позбавляє працездатності порушення нервово-психічного розвитку — зросли майже в 60 разів, причому найбільше зростання відзначено за останнє десятиліття.

Причина аутизму невідома, хоча теорії розглядають такі потенційні фактори, як:

  • Генетична схильність
  • Нездатність виводити важкі метали
  • Підвищена вразливість до окислювальному стресу
  • Вплив навколишнього середовища, включаючи консерванти ртуті у вакцинах
  • Накопичення токсичних важких металів цілими поколіннями

Нещодавно за підсумками дослідження, опублікованого в Віснику Австралоазійского коледжу харчової та екологічної медицини, була запропонована інноваційна теорія: фактором прискорення поширення аутизму є електромагнітне випромінювання (ЕМВ) від стільникових телефонів, вишок стільникового зв’язку, пристроїв Wi-Fi і інші технології бездротового зв’язку.

ЕМІ може бути відсутньою ланкою

За підсумками дослідження, в ході якого протягом п’яти років вивчали дітей з аутизмом та іншими розладами мембранної чутливості, було встановлено, що ЕМІ негативно впливає на клітинну мембрану, внаслідок чого в організмі накопичуються токсини важких металів, які пов’язують з аутизмом.

У той час дослідники вказали на зростання темпів захворюваності аутизму одночасно з розповсюдженням стільникових телефонів і використанням бездротового зв’язку.

ЕМІ, вважають дослідники, впливає на аутизм, сприяє ранньому настанню симптомів або утримуючи важкі метали всередині нервових клітин, що може прискорити настання симптомів токсичності важких металів і перешкоджати терапевтичної очищенні від токсинів.

Говорячи про колосальне зростання темпів захворювання аутизмом, співавтор дослідження зазначає: «Зростання такого масштабу повинен мати серйозну, обумовлену зовнішнім впливом, причину. Наші дані пропонують розумне механічне пояснення зв’язку між аутизмом і бездротовими технологіями».

Вони також припускають, що ЕМІ від бездротових пристроїв у поєднані з екологічними та генетичними факторами є причиною аутизму.

Коментар д-ра Меркола:

«Я абсолютно переконаний в тому, що повальне використання стільникових телефонів у всьому світі є одним з основних факторів епідемії аутизму.

ЕМІ може утримувати важкі метали всередині клітин, а вони, в свою чергу, руйнують організм і не дають йому вивести ці важкі метали.

Я прекрасно розумію, що більшість людей не відмовляться від стільникових телефонів із-за їх зручності, але я настійно закликаю вас не давати ними користуватися дітям.

Я попереджав про їх небезпеки у своєму інтерв’ю на Шоу, але ЗМІ внесли його в свій чорний список і показали лише коротку частину з того, що я сказав.

Тому я повторюся тут: щільність черепа дитини набагато менша, ніж у дорослого, і їх мозок набагато більш сприйнятливий до цих радіохвиль.

З цієї причини не можна дозволяти дитині користуватися мобільним телефоном, і не можна тримати немовля на руках, коли ви самі говорите по стільниковому телефону — це випромінювання може легко дотягнутися до малюка в іншій руці і проникнути в його череп».

Інформаційні радіохвилі від стільникових телефонів можуть:

  • Пошкодити клітинні мембрани
  • Зменшити внутрішньоклітинний зв’язок, порушуючи мікротрубчаті з’єднання, за яким біофотони обмінюються даними між клітинами
  • Збільшити відкладення важких металів у клітинах, що збільшує внутрішньоклітинну вироблення вільних радикалів і може радикально знизити виробництво енергії на клітинному рівні, із-за чого ви будете почувати неймовірну втому

Крім того, користувачі стільникових телефонів на 240% більш схильні до виникнення пухлин мозку, а, за підсумками дослідження ще в 2004 р. було встановлено, що ризик акустичної нейроми (пухлини слухового нерва) майже в чотири рази більше на тій стороні голови, до якої найчастіше прикладається телефон.

Але ще більше занепокоєння викликають ДУЖЕ вагомі докази того, що в 2010 році кількість пухлин мозку збільшиться до 500 000 в РІК, і до 2015 року ця кількість подвоєна до 1 000 000 щорічно.

Чи можна безпечно використовувати стільникові телефони?

В ідеалі, я вважаю, що не слід користуватися стільниковими телефонами. В реальності, я знаю, що для багатьох — це нездійсненно.

1. Якщо ви все-таки використовуєте стільниковий телефон, намагайтеся якомога більше включати гучний зв’язок і тримайте телефон на відстані близько 60 см від будь-якої частини тіла.

2. Не тримайте телефон на поясі або в кишені, навіть якщо ви його не використовуєте, так як радіація ВСЕ ОДНО проникає в організм, незалежно від того, де він знаходиться. Краще приберіть його в сумку, рюкзак або в бардачок в машині.

3. Якщо гучний зв’язок використовувати не виходить, скористайтеся гарнітурою, яка НЕ використовує BlueTooth. Хоча BlueTooth, безсумнівно, безпечніше, ніж повна відсутність гарнітури, він все ж передає власні радіохвилі в мозок, тільки не так інтенсивно, як стільниковий телефон. Але безпечного біологічного порогу для них не існує

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України