Про вплив мобільних телефонів на мозок

З кінця 70-х років темпи аутизму — позбавляє працездатності порушення нервово-психічного розвитку — зросли майже в 60 разів, причому найбільше зростання відзначено за останнє десятиліття.

Причина аутизму невідома, хоча теорії розглядають такі потенційні фактори, як:

  • Генетична схильність
  • Нездатність виводити важкі метали
  • Підвищена вразливість до окислювальному стресу
  • Вплив навколишнього середовища, включаючи консерванти ртуті у вакцинах
  • Накопичення токсичних важких металів цілими поколіннями

Нещодавно за підсумками дослідження, опублікованого в Віснику Австралоазійского коледжу харчової та екологічної медицини, була запропонована інноваційна теорія: фактором прискорення поширення аутизму є електромагнітне випромінювання (ЕМВ) від стільникових телефонів, вишок стільникового зв’язку, пристроїв Wi-Fi і інші технології бездротового зв’язку.

ЕМІ може бути відсутньою ланкою

За підсумками дослідження, в ході якого протягом п’яти років вивчали дітей з аутизмом та іншими розладами мембранної чутливості, було встановлено, що ЕМІ негативно впливає на клітинну мембрану, внаслідок чого в організмі накопичуються токсини важких металів, які пов’язують з аутизмом.

У той час дослідники вказали на зростання темпів захворюваності аутизму одночасно з розповсюдженням стільникових телефонів і використанням бездротового зв’язку.

ЕМІ, вважають дослідники, впливає на аутизм, сприяє ранньому настанню симптомів або утримуючи важкі метали всередині нервових клітин, що може прискорити настання симптомів токсичності важких металів і перешкоджати терапевтичної очищенні від токсинів.

Говорячи про колосальне зростання темпів захворювання аутизмом, співавтор дослідження зазначає: «Зростання такого масштабу повинен мати серйозну, обумовлену зовнішнім впливом, причину. Наші дані пропонують розумне механічне пояснення зв’язку між аутизмом і бездротовими технологіями».

Вони також припускають, що ЕМІ від бездротових пристроїв у поєднані з екологічними та генетичними факторами є причиною аутизму.

Коментар д-ра Меркола:

«Я абсолютно переконаний в тому, що повальне використання стільникових телефонів у всьому світі є одним з основних факторів епідемії аутизму.

ЕМІ може утримувати важкі метали всередині клітин, а вони, в свою чергу, руйнують організм і не дають йому вивести ці важкі метали.

Я прекрасно розумію, що більшість людей не відмовляться від стільникових телефонів із-за їх зручності, але я настійно закликаю вас не давати ними користуватися дітям.

Я попереджав про їх небезпеки у своєму інтерв’ю на Шоу, але ЗМІ внесли його в свій чорний список і показали лише коротку частину з того, що я сказав.

Тому я повторюся тут: щільність черепа дитини набагато менша, ніж у дорослого, і їх мозок набагато більш сприйнятливий до цих радіохвиль.

З цієї причини не можна дозволяти дитині користуватися мобільним телефоном, і не можна тримати немовля на руках, коли ви самі говорите по стільниковому телефону — це випромінювання може легко дотягнутися до малюка в іншій руці і проникнути в його череп».

Інформаційні радіохвилі від стільникових телефонів можуть:

  • Пошкодити клітинні мембрани
  • Зменшити внутрішньоклітинний зв’язок, порушуючи мікротрубчаті з’єднання, за яким біофотони обмінюються даними між клітинами
  • Збільшити відкладення важких металів у клітинах, що збільшує внутрішньоклітинну вироблення вільних радикалів і може радикально знизити виробництво енергії на клітинному рівні, із-за чого ви будете почувати неймовірну втому

Крім того, користувачі стільникових телефонів на 240% більш схильні до виникнення пухлин мозку, а, за підсумками дослідження ще в 2004 р. було встановлено, що ризик акустичної нейроми (пухлини слухового нерва) майже в чотири рази більше на тій стороні голови, до якої найчастіше прикладається телефон.

Але ще більше занепокоєння викликають ДУЖЕ вагомі докази того, що в 2010 році кількість пухлин мозку збільшиться до 500 000 в РІК, і до 2015 року ця кількість подвоєна до 1 000 000 щорічно.

Чи можна безпечно використовувати стільникові телефони?

В ідеалі, я вважаю, що не слід користуватися стільниковими телефонами. В реальності, я знаю, що для багатьох — це нездійсненно.

1. Якщо ви все-таки використовуєте стільниковий телефон, намагайтеся якомога більше включати гучний зв’язок і тримайте телефон на відстані близько 60 см від будь-якої частини тіла.

2. Не тримайте телефон на поясі або в кишені, навіть якщо ви його не використовуєте, так як радіація ВСЕ ОДНО проникає в організм, незалежно від того, де він знаходиться. Краще приберіть його в сумку, рюкзак або в бардачок в машині.

3. Якщо гучний зв’язок використовувати не виходить, скористайтеся гарнітурою, яка НЕ використовує BlueTooth. Хоча BlueTooth, безсумнівно, безпечніше, ніж повна відсутність гарнітури, він все ж передає власні радіохвилі в мозок, тільки не так інтенсивно, як стільниковий телефон. Але безпечного біологічного порогу для них не існує

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh