ЄС|NATO

Про “ватних” бабусь і українську армію

Я повернуся до міркувань про ватних бабусь, які не давали пройти української армії і розстелили червону килимову доріжку бойовикам, що б ті захопили міста та російській армії.

Повторю – це був найважливіший психологічний фактор успішності путінської гібридної війни.

Так от, що б не було зручних помилок, відразу розставлю всі крапки над i.

Бабусі ці ходили на блокпости за гроші, як за гроші вони і здійснювали все, що скоювали. А абсолютно неважливо, готівка тут і зараз або очікування великих пенсій від сусідньої держави. А значить спочатку державу Україну і її армію вони вже своїми не вважали.

Просто користувалися слабкістю українських хлопців, які старість поважають набагато більше, ніж у нас. Як і жінок. Наші б стріляли не роздумуючи в бабусь і жінок як мінімум з причини, що звикли, що терористи можуть бути будь-якого віку і статі, а гинуть від них прості люди. Немає у наших після 1999 роках таких моральних обмежень як стать, вік і пр. У війні. У патріархальній Україні – були і дуже сильні. Саме завдяки цьому і захоплений був і Крим і Донбас.

Бабусі звикли грати в старечий інфантилізм, але вони не виходили з цього стану і в молодості.

Зрозуміло, що літній людині потрібен зверху якийсь покровитель, який буде готовий їх соціально захистити, зрозуміло, що вина держави Україна в тому, що бабусі ці захотіли перебігти до сусідів – є. Але зараз, розуміючи яку ціну платять за їх зовні невинне бажання пенсій побільше, а в підсумку пенсій і у них самих нету ніяких, почали трохи міркувати, але знову в рамках своєї життєвої хитрості.

Зараз вони їздять оформляють пенсії від держави Україна. Але не залишають при цьому надії на більшу халяву і бігають голосують за ДНР, в надії на це, знову абсолютно не бажаючи прораховувати наслідки своїх дій. Але про всяк випадок на блокпости вже не ходять,  незнають як догодити тепер і вашим і нашим.

Жалко бабусь, але раз вони беруть на себе відповідальність за смерть і нещастя інших людей, позбавляючи їх притулку, то повинні розуміти, що посилання на старечу інфантильність в такій ситуації вже не пройде і аргументи для українських військових за спинами яких такі ж матері плачуть зараз тисячами , коли вони в наступний раз попруть з іконами на блокпости, як заградотряди бойовиків, повинні бути більш вагомі. Тільки от їх немає.

Дописувач: Olga Efa

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.