Авторські статтіТехно

Про що нізащо у світі не можна розповідати в соцмережах

Соціальні медіа змінили наші відносини, і не завжди на краще.

Плануєте похвалитися своїми відносинами в соціальних мережах? Немає нічого кращого, ніж бути закоханим, і якщо ваші почуття сильні, ви, звичайно, хочете поділитися ними з усім світом.

Однак публікація інтимних деталей вашого життя — ознака того, що ви не розумієте різниці між особистим і загальнодоступним, радять Пошепки.

Перш ніж натискати «опублікувати», подумайте, що ви робите.

Наприклад:

1. Не повідомляйте про те, що відбувається між вами і партнером наодинці.

Чому це помилка: це дуже некоректно. Незалежно від того, що ви робите,  не публікуйте нічого без повної згоди вашого партнера, інакше ви можете поставити свої відносини під загрозу.

«Коли хтось публікує особисту інформацію про їхні стосунки, вони також розкривають інформацію про свого партнера. А це можуть бути і речі, якими вони не хочуть ділитися з громадськістю», — говорить Джим Сайболд, доктор філософії і сімейний терапевт.

2. Не розповсюджуйте особисті дані про партнера при собі.

Чому це помилка : ви можете подумати, що це мило, що ваша подруга спить в обнімку з ведмедиком.

Але вона, ймовірно, не хоче, щоб її колеги дізналися про її інтимне життя. Крім того, хіба ці деталі не миліші, якщо вони залишаються тільки між вами?

Як загальне правило, запитайте свого партнера, чи можете ви опублікувати ту чи іншу особисту інформацію. Якщо він скаже «ні», то змиріться.

3. Не розповсюджуйте свої інтимні подробиці подалі від чужих очей.

Чому це помилка: ви любите свою половинку, але світу не обов’язково знати, як ви називаєте свого хлопця або дівчину наодинці. Навіть якщо це щось типу «білочка», «слоненя», або «найсмачніше в світі буріто».

Є речі, якими ви ділитеся зі своїм партнером, які не призначені для чужих очей.

Знову ж, збережіть це для повідомлень або електронних листів. Ще краще надішліть старомодний любовний лист.

Ви будете здивовані, наскільки ефективні і приємні можуть бути слова на такій звичайній речі, як папір.

«Публікація цього типу інформації зводить до мінімуму специфіку відносин. Важливою характеристикою інтимних відносин є унікальність, — каже нам Сейболд, — Є речі, якими ви ділитеся зі своїм партнером, які не призначені для громадськості. Це допомагає створити інтимний зв’язок між парою. Чим більше інформації ви поширюєте, тим менше відносини залишаються особливим і унікальним».

4. Не розповсюджуйте компрометуючі знімки свого партнера при собі.

Чому це помилка: почуття гумору часто підводить людей, коли мова йде про їхні власні фото.

Деякі знімки можуть здаватися вам найбільш чудовими, але вашому партнерові буде неприємно на них дивитися.

5. Припиніть виставляти проблеми в стосунках на загальний огляд.

Чому це помилка: коли ви робите свій конфлікт публічним, ви самі «падаєте обличчям в бруд». Чому? Адже ваші друзі і сім’я, безсумнівно, стануть на ваш бік?

Але при цьому єдине, що вони будуть пам’ятати про вашого приголомшливого партнера через тиждень або два — це те, як ви називали його «егоїстичним і жахливим нарцисом». Або в цьому роді.

Це ваші особисті справи. Як тільки ви охолонете, ви будете раді, що не стали публікувати всю цю маячню.

6. Ніхто не хоче бачити, як ви цілуєтеся.

Довіртеся нам. Ніхто.

Чому це помилка: якщо ви не голлівудська зірка, нікому ваші поцілунки не цікаві. Є дві вагомі причини, щоб прибрати їх з соціальних мереж.

По-перше, селфі з поцілунками здаються трохи непристойними. Що подумає ваш тато?

По-друге, це не змусить вас виглядати кращими в очах одиноких друзів. Людям, які насилу намагаються знайти любов, не дуже приємно бачити таке.

Можливо, це суперечить всьому, до чого ви прагнули все життя, але деякі речі просто не призначені для соцмереж! Просто повірте!

7. Не публікуйте жартів про свого партнера. (Навіщо ви це робите?)

Чому це помилка: в соціальних мережах дуже погано передаються акценти і тон. А тон — це єдина грань між кокетливим жартом і жорстоким глузуванням.

Люди не зможуть побачити гумор в висміюванні надприродної здібності вашого партнера заблукати в своєму рідному місті.

Вони просто порахують це неповагою.

8. Не треба виставляти напоказ фотографії дорогих подарунків.

Чому це помилка: це здорово, якщо ваш партнер може дозволити собі купити алмази, сапфіри або продукцію Apple. Однак показувати ці подарунки в соціальних мережах — велика помилка.

Перш за все, класове обурення є реальною і потужною силою в нашому світі.

Навіть якщо ваші друзі не почнуть ненавидіти вас, ви можете просто змусити їх відчувати себе погано, тому, що вони не можуть дозволити собі того ж.

9. Нікому не цікаво читати пасивно-агресивні замітки про вашого партнера.

Чому це помилка: ми всі таке бачили. «Я все ще не можу повірити, що деякі люди можуть бути такими егоїстичними». Люди дуже добре читають між рядків.

Якщо у вас є проблеми з вашим партнером, поговоріть з ним особисто. Кидати невизначені підказки людям в соцмережах — низько.

10. Не постіть ваші спільні фото лише щоб набрати побільше лайків.

Чому це помилка: ми вже звикли до того, щоб сприймати лайки і коментарі від наших друзів як щось неймовірно цінне. Це велика помилка, коли справа стосується відносин.

Ви задоволені своїм партнером? Якщо це так, то неважливо, скільки разів хтось поділиться вашої публікацією. (Також вам потрібно повернутися і прочитати № 6 в цьому списку).

Уникайте коментарів на кшталт: «Хіба ми не найбільш симпатична пара в світі?» Тому що постійна публікація позитивних фотографій і статусів також може негативно вплинути на ваші стосунки.

«Коли ви публікуєте інтимні подробиці про свої стосунки, особливо якщо вони завжди позитивні, ви рано чи пізно відчуєте, що вам потрібно підтримувати таку видимість постійно», говорить Донна Оріово, сімейний терапевт.

Іншими словами, ви можете ідеалізувати свої стосунки, але ніколи не зможете досягти досконалості.

11. Тримайте всі негативні почуття по відношенню до тещі або свекрухи при собі.

Чому це помилка: неважливо, чи входить ваша теща в список ваших друзів, чи ні. Повідомлення в соціальних мережах можуть поширюватися миттєво.

Ніяке налаштування конфіденційності в світі не може перешкодити вашим неприємним повідомленнями знайти людей, про яких вони були написані.

Коли ця людина — ваша свекруха або теща, ви до кінця життя будете про це шкодувати.

12. Не треба ділитися першим  УЗД вашої майбутньої дитини.

Чому це помилка: вагітність — це чудо, але вона також дуже особиста. Більшість людей не хочуть бачити маленької людини всередині вас, навіть якщо її майже не видно і вона чорно-біла.

Можна оголосити про ваш радісну подію (хоча зверніть увагу, що більшість лікарів рекомендують вам дочекатися другого триместру, коли ризик викидня різко впаде). Однак для цього вам не потрібно фото.

13. Не потрібно сповіщати всіх про ваш розрив.

Чому це помилка: розрив може змусити вас робити дурниці. Проте, якщо ви можете зберегти хоча б тонку нитку, прив’язану до реальності, краще протистояти бажанням опублікувати таку інформацію в соціальних мережах.

Швидше за все, у вас вже багато спільних друзів. І через ваш відгук їм потрібно буде вибирати сторону.

І ви можете програти в тому випадку, якщо будете ділитися особистою інформацією.

Особливо якщо дійде до образ.

14. Що не варто публікувати найбільше? Все підряд!

Чому це помилка: зауважте, що ми не сказали «нічого». Ваш партнер — велика частина вашого життя, і доречно розміщувати цікаві новини або веселу історію.

Але якщо ваші друзі знають всі, що відбувається у вашій родині 24/7, то, можливо, пора зупиниться. Вмійте зберігати секрети.

«Для більшості потенційних і поточних роботодавців, які звертають увагу на соціальні мережі, ваша балакучість навряд чи буде вважатися плюсом, — пояснює Сейболд, — Довіра — тендітна річ».

А ви публікуєте інтимні подробиці свого життя?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України