Авторські статтіДуховне

Папа Бенедикт визначив місце свого поховання

Папа-емерит Бенедикт XVI у своєму заповіті написав, де б хотів, щоб його поховали. Про це повідомив його приватний секретар Архиєпископ Георг Генсвайн.

Секретар Бенедикта XVI не повідомив, де саме Папа-емерит визначив місце свого поховання, лише нагадав, що як правило, місцем поховання Папи є Рим. Місцем останнього спочинку Пап є базиліка св. Петра, а Бенедикт XVI проживає у Вічному Місті від 1982 року. В жодному іншому місці він не провів такого довгого періоду свого життя, – пояснив Арх. Генсвайн.

Водночас він заперечив чутки про те, що стан здоров’я Папи-емерита є поганим і наголосив, що це «новини, висмоктані з пальця». Нещодавно Папа-емерит говорив про те, що внутрішньо почувається «на шляху додому», однак це не був сигнаk тривоги, як його подали ЗМІ. Ці слова Бенедикта XVI швидше вказували на те, що смерть не є табу, але є частиною життя, а приготування до неї є виразом християнської віри. «І Папа одного дня стане перед Божим Судом», – сказав Арх. Генсвайн.

Особистий секретар наголосив, що Папа-емерит має «ясний розум», хоча слід пам’ятати, що вже невдовзі йому довершиться 91 рік. Він поступово втрачає сили, йому важко ходити, однак за допомогою ходунців може самостійно пересуватись. Папа-емерит також скоротив свій щоденний графік, однак і надалі щодня виходить на коротку прогулянку Ватиканськими Садами, інформує wiara.pl.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.