Економіка

Приватизація Білгород-Дністровського порту провалилася

Призначений на 3 березня аукціон з приватизації майнового комплексу Білгород-Дністровського порту (Одеська область) не відбувся через відсутність заявок

Про це повідомив начальник регіонального відділення Фонду державного майна по Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський.

За його словами, перший аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» не відбувся через відсутність заявок від учасників. Наступні торги вже зі зниженням ціни заплановані на 13 березня, вона складе 93,7 млн грн (замість початкової – 187 млн грн).

«Відверто, ми самі здивовані, адже стільки зацікавлених як серед українських, так і іноземних компаній, скільки цікавилися цим портом, ще не було в нашому досвіді. Часом таке буває: ринок вважає ціну занадто високою. Це дійсно так? У нас вже було таке: на другому аукціоні ціна зростає більше, ніж була на першому», – повідомив Славський.

На його думку, причини ринкові. Зокрема, цей порт на Дунаї в даний час працює як «сухий порт».

Також має значення загальна вартість – до ціни додається 20% ПДВ та борги близько 100 млн грн, які має сплатити покупець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України