Економіка

ПриватБанк звернувся до клієнтів та зробив заяву. Відео

Власники цифрових карток ПриватБанку можуть використовувати їх для будь-яких платежів та фінансових операцій в Україні та за кордоном, знімати готівку в банкоматах та відділеннях банку.

На відміну від інтернет-картки, цифрова картка є повноцінною банківською міжнародною карткою, за допомогою якої можна розплачуватись у магазинах, а також знімати готівку з використанням пристроїв NFC, купувати квитки та отримувати всі банківські послуги через Приват24, йдеться на сайті банку.

Оформити цифрову картку можна в Приват24, перейшовши в розділ “Гаманець” – “Додати картку” – “Digital картка”, як показано у відео.

Для платежів у магазинах та закладах картку потрібно додати до віртуального гаманця Apple Pay або Google Pay.

ПриватБанк випускає у цифровому вигляді як дебетові “Картки для виплат” (картки для виплат), так і картки “Універсальна” з можливістю встановлення кредитного ліміту. Крім того, віртуальну картку можна оформити в іноземній валюті. Тарифи на віртуальні карти ідентичні до тарифів на звичайні пластикові картки.

Раніше повідомлялося, що нещодавно у соцмережах широкий резонанс викликала історія, як Приватбанк нібито почав штрафувати клієнтів на 34 тисячі гривень. Причина — активне перекидання грошей між картковими рахунками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України