Економіка

Найбільший світовий контейнерний перевізник хоче взяти в концесію термінали «Чорноморська»

Один із найбільших світових контейнерних перевізників – данська транспортно-логістична компанія A.P. Moeller-Maersk AS – підтвердила зацікавленість у концесії контейнерного терміналу морського торговельного порту «Чорноморськ»

Про це повідомляє Адміністрація морських портів України за результатами робочого візиту представників Moller-Maersk, передає «Бізнес.Цензор».

«Під час зустрічі іноземні колеги обговорили з портовиками перспективи розширення діяльності компанії на українському ринку, у тому числі можливості залучення данської судноплавної компанії до модернізації портової інфраструктури України, зокрема участі у концесії контейнерного терміналу морського торговельного порту «Чорноморськ», – сказано у повідомленні.

Представники компанії відвідали територію морського порту «Чорноморськ», де на місці оцінили його виробничі потужності, інфраструктуру, технічні можливості тощо.

«Представники компанії A.P. Moller-Maersk підтвердили значну зацікавленість в концесії контейнерного терміналу, що, на їх переконання, забезпечить не лише його стійкий розвиток та модернізацію відповідно до найсучасніших світових стандартів, але й сприятиме суттєвому розширенню торговельної і логістичної інфраструктури регіону», – наголосили в АМПУ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України