Новини

Прикордонники викрили колегу-корупціонера з 500 євро

Учора на ділянці відділу прикордонної служби «Красноїльськ», що в Чернівецькій області, під час заміни резервів й огляду особового складу офіцери підрозділу виявили в одного з інспекторів прикордонної служби кошти у розмірі 500 євро.

 При тому, що таким категоріям прикордонників у наряді забороняється мати з собою грошові кошти.

Попередньо встановлено, що вищевказаний військовослужбовець отримав неправомірну вигоду за сприяння у переміщенні партії контрабандних сигарет через українсько-румунський кордон.

За даним фактом виявлення у інспектора валюти прикордонники поінформували органи прокуратури, дані внесено до ЄРДР. Військовослужбовцю інкримінують правопорушення за ч.1 ст. 368 ККУ. За отримання неправомірної вигоди ця стаття передбачає відповідальність – від штрафу до 4 років позбавлення волі.

Державна прикордонна  служба наголошує, що системні заходи з виявлення та недопущення корупційних дій прикордонників будуть продовжуватися. Причому ця робота наразі особливо активно ведеться на найбільш загрозливих напрямках, зокрема, й на ділянці Чернівецького прикордонного загону, де відбуваються часті і зухвалі спроби незаконного переміщення в Румунію тютюнових виробів.

Нагадаємо, що нещодавно було викрито та затримано двох офіцерів з числа керівництва відділу «Красноїльськ». Вони одержували неправомірну вигоду за незаконне переміщення тютюнових виробів у Румунію та втягували в протиправну діяльність підлеглих.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України